Soru & Cevap3 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali

3 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Bebeklerin Normal Boy Ve Kilo Oranları Aylara Göre Ne Olmalıdır? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. 3 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali ve 4 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

3 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali

Bebeklerin Normal Boy Ve Kilo Oranları Aylara Göre Ne Olmalıdır?

Soru

4 aylık bebeğin kilosus kaç kilo olması gerekli??

Cevap

13 AYLIK ERKEK, BEBEĞİM VAR HALEN EMZİRİYORUM EK GIDALARA GEÇELİ ÇOK OLDU AMA YEDİRMEKTE ÇOK ZORLANIYORUM NE YAPMALIYIM. BEBEĞİMİN BOY VE KİLOSU NE OLMALI.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
4 aylk bebek ka kilo olmal 3 aylik bebek kac kilo olmali 4 aylık bebek kaç kilo olmalı üç aylık bebek kaç kilo olmalı 3 aylık erkek bebek kaç kilo olmalı 3 aylik bebek kilosu 4aylık bebek kac kilo olmalı 3 aylık bebek kaç kilo olmalıdır 3aylik bebek kaç kilo olmali 4aylık bebeğin nabız kaç olmalı
 
 

Notlar ›

 
Bebek, Beşiktaş: Bebek, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.
Bebek (albüm): Bebek, İzel'in 23 Mayıs 2001 Çarşamba çıkan albümüdür. Albümdeki eserlerin hepsi Altan Çetin imzalıdır.
Bebek Camii: Bebek Camii ya da resmî adıyla Hümayûn-u Âbad Camii, Beşiktaş'ın Bebek semtinde yer alan tarihî bir camidir.
Bebek (anlam ayrımı): Bebek, insan veya hayvan yavrusudur. Şu anlamlara da gelebilir:
 

0 Yorum ›

 

3 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken 3 Aylik Bebek Kac Kilo Olmali ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.