Soru & Cevap3 Boyutlu Hucre Modeli

3 Boyutlu Hucre Modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede 3 Boyutlu Hucre Modeli ve 3 Boyutlu Maket Nasil Yapilir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. 3 Boyutlu Hücre Maketi Nasıl Yapılır? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

3 Boyutlu Hucre Modeli

3 Boyutlu Hücre Maketi Nasıl Yapılır?

Soru

Arkadaşlar acil yardımcı olursanız çoq memnun olurum şimdiden tşk ederim

Cevap

1 Adet kutu saç jölesi (750 Ml. Şeffaf)
1 Adet Naylon torba (büyüklüğü bulduğunuza göre değişir Açılır kapanır olursa sizin için çok kolay olur)
10 adet çeşitli renklerde ve Çeşitli büyüklükte boncuk.
3 Adet pipet ( 5 – 7 cm arası kesin. Bükülmüş ve düz olarak )
Karıştırın ve Karşınızda Muhteşem bir Hücre modeliniz oldu… Kolay gelsin

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 26 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
3 boyutlu hücre modeli organel modeli nasıl yapılır 3d hücre modeli nasıl yapılır hücre zarı maketi nasıl yapılır UC BOYUTLU HUCRE MODELİ hucre modeli 3 boyutlu hücre maketi nasıl yapılır 3 boyutlu hücre maketi hücre modeli nasıl yapılır 3 boyutlu hücre modeli nasıl yapılır
 
 

Notlar ›

 
Hücre: Hücre ya da göze, bir canlının yapısal ve işlevsel özellikleri gösterebilen en küçük birimidir. Hücre, (İng.
Hücre zarı: Hücre zarı ya da hücre membranı, hücrenin dış kısmında bulunan, molekülleri özelliklerine göre hücre içine alan veya dışarı bırakan katmandır.
Hücre çekirdeği: Hücre çekirdeği, ya da nükleus, ökaryot hücrelerin çoğunda bulunan zarla kaplı bir organeldir. Hücrenin genetik bilgilerinin çoğu, hücre çekirdeğinin içinde katlı uzun doğrusal DNA molekülleri ile histon gibi birçok proteinin biraraya gelerek oluşturduğu kromozomlarda bulunur.
Hücre zarı farklılaşmaları: aynı işlevi yürüten hücrelerin ortak hareket etmelerini ve birbirlerine yapışmalarını sağlayan, hücre zarının yan yüzeyinde meydana gelen sitoplazmik uzantılardandır.
Hücre duvarı: Hücre duvarı, (hücre çeperi) bitki, mantar ve prokaryot hücrelerde hücrelerinde görülen bir yapıdır. Hücre zarının dış tarafında bulunur ve selüloz yapılıdır.
Modelistlik: Modelistlik, tekstil sektöründe özellikle dokuma ürünü kumaşlardan elde edilecek giysilerin stilist tarafından, önceden belirlenmiş uluslararası standart ölçü tablosuna göre seri üretim amaçlı model kalıbının hazırlanmasına verilen addır.
Modelica: Modelica, kar amacı gütmeyen Modelica Derneği tarafından geliştirilen, nesne yönelimli karmaşık fiziksel modelleme programlama dili ve kütüphaneler bütünüdür.
 

2 Yorum ›

 
  1. adminebirsorbakalım Nisan 28th, 2013 - Saat: 11:48:15

    yha bnim anlamadığım nasıl karıştırcaz ödewim war da 6.sınıfım proje ödewim war maket 3 boyutlu hücre organel anlamadım hiç bir şey

  2. Yüsra sarıçayır Ekim 14th, 2015 - Saat: 20:44:17

    Aferin bu siteye

3 Boyutlu Hucre Modeli Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken 3 Boyutlu Hucre Modeli ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.