Program3d Blu-ray Oynatıcı İndir: Corel Windvd İndir Download

3d Blu-ray Oynatıcı İndir: Corel Windvd İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Corel tarafından üretilmiş olan Corel WinDVD programının son sürümünü (11) bu sayfadan indirebilirsiniz. Corel WinDVD resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: 3D Blu-ray Oynatıcı indir… Corel WinDVD indir

3d Blu-ray Oynatıcı İndir: Corel Windvd İndir Download

Corel WinDVD İndir

Corel WinDVD 11 3 boyutlu Blu-ray desteğiyle ev sinema keyfine yeni bir soluk getiriyor. 2D, 3D Blu-ray oynatmanın yanında program AVCHD, DVD’leri okuyarak popüler tüm video formatlarını destekliyor.

Evlerinde sinema kalitesinde film keyfi yaşamak isteyenlerin tercih edeceği en profesyonel yazılımlardan olan Corel WinDVD Pro ile en yeni teknolojileri evinize taşıyacaksınız. Görüntü akıcılığı yanında en yeni ses sitemi teknolojileri ve formatları da program tarafından destekleniyor. En iyi görüntü kalitesine ulaşmanızı sağlayan araçları sayesinde bozuk film dosyaları bile sorunsuz şekilde izlenebiliyor.

3D Gözlük Desteği
Program Frame Sequential, Polarization 3D gibi lider teknolojileri desteklemenin yanında NVIDIA 3D Vision Shutter gözlüklerini ve XpanD Polarized gözlüklerini destekler. Böylece pek çok farklı açıdan 3D film izleme keyfine ulaşabilirsiniz. Yazılımı kutusuyla satın alanlar bir adet 3D gözlüğün sahibi olacaklar.

2D ve 3D Desteği
2D DVD-Video ve HD video dosyalarını 3D formata dönüştürmenizi sağlayan yazılımla, filmleri 3 boyut keyfiyle izleme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Desteklediği Formatlar
DivX for Windows 7, FLV, QuickTime, Windows Media (WMV), DVD-Video, MPEG, MTS, M2TS, MKV, MP4, 3GP formatlarının yanında WinDVD Pro 11, Blu-ray 3D, BD-Live, BDXL ve AVCREC formatları da destekleniyor.

Arama Kelimeleri: Corel WinDVD bedava indir, corel windvd son sürüm indir, corel windvd türkçe indir (tr dil paketi, yaması), corel windvd ücretsiz yükle, 3D Blu-ray Oynatıcı full free download vs…


Not: Corel WinDVD programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. 3D Blu-ray Oynatıcı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

3D Blu-ray Oynatıcı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 21 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
3D Blu-ray Oynatıcı free indir corel windvd indir - 3d blu-ray oynatıcı fül bedava indir corel windvd i̇ndir - 3d blu-ray oynatıcıı corel windvd pro 11 crack corel windvd resimli kurulum Corel Windvd son version full download corel windvd türkçe nasıl olur full bluray 3d download mkv 3d bluray player download windvd bluray 3D indir
 
 

Notlar ›

 
CorelDRAW: Corel Corporation tarafından üretilen CorelDRAW 1989 yılında kullanıcılarla tanışan vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır, tasarımcıların, grafikerlerin ve profesyonel sanatçıların çalışmaları için tasarlanmıştır.
Corelli'nin Mandolini (film): Corelli'nin Mandolini, Louis de Bernières tarafından kaleme alınan ve II. Dünya Savaşı sırasında Yunanistan'ın Kefalonia Adasında konuşlandırılan İtalyan Ordusu'nun yüzbaşısı ile yerli bayanın aşk hikâyesini anlatan Yüzbaşı Koreli'nin Mandolini adlı romanın filmleştirilmiş eser.
Corel Ventura: Corel Ventura, Kanada'nın yazılım devi olarak bilinen Corel firmasının ürettiği masaüstü yayıncılık programı.
Corel Designer: Kanadalı yazılım devi Corel Corp.'un teknik çizim için geliştirilmiş 2D ve 3D grafik tasarım yazılımı.
Corel Painter: Corel Painter, Corel firmasının çıkardığı çizim programıdır.
 

0 Yorum ›

 

3d Blu-ray Oynatıcı İndir: Corel Windvd İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken 3d Blu-ray Oynatıcı İndir: Corel Windvd İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.