SağlıkGenel SağlıkHastane Rehberi6 Eylül Tıp Merkezi Balıkesir

6 Eylül Tıp Merkezi Balıkesir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı Özel Altı Eylül Tıp Merkezi – Balıkesir hakkında özet bilgiler içerir. 6 Eylül Tıp Merkezi Balıkesir ve Altieylül Tip Merkezi hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Tam da not almalık…

<b>6 Eylül Tıp Merkezi Balıkesir

Özel Altı Eylül Tıp Merkezi – Balıkesir

Kurum Adı: ÖZEL ALTI EYLÜL TIP MERKEZİ

Adres : MİLLİ KUVVETLER MAH.ESKİ KUYUMCULAR CAD.NO:16

İlçe : BALIKESİR MERKEZ

İl : BALIKESİR

Telefon : 2664440609

Faks : 2662451010

Kurum Tipi : Hastane

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 13 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
balıkesir 6 eylül hastanesi randevu telefonu balıkesir 6 eylül hastanesi telefon numarası balıkesir 6 eylül hastanesi randevu altıeylül tıp merkezi balıkesir balıkesir 6 eylül hastanesi balıkesir 6 eylül hastanesi doktor çalışma listesi balıkesir altı eylül tıp merkezi iletişim bilgileri balıkesir altı eylül hastanesi telefon numarası balıkesir altıeylül tıp merkezi balikesİr 6 eylül hastanesi telefon
 
 

Notlar ›

 
6 Eylül: 6 Eylül, Gregoryen takvimine göre yılın 249. günüdür. Artık yıllarda ise 250. gündür.
30 Eylül: 30 Eylül, Gregoryen takvimine göre yılın 273. günüdür. Artık yıllarda ise 274. gündür.
17 Eylül: 17 Eylül, Gregoryen takvimine göre yılın 260. günüdür. Artık yıllarda ise 261. gündür.
20 Eylül: 20 Eylül, Gregoryen takvimine göre yılın 263. günüdür. Artık yıllarda ise 264. gündür.
Merkezi işlem birimi: Merkezi işlem birimi (MİB veya CPU) bir bilgisayarın en önemli parçasıdır. Çalıştırılmakta olan yazılımın içinde bulunan komutları işler.
Merkezî sinir sistemi: Merkezî sinir sistemi (MSS, zaman zaman İngilizce kısaltmasıyla: CNS yani "Central nervous system") sinir sisteminin en büyük bölümünü teşkil eder.
Merkezi Eyaleti: Merkezi Eyaleti (Farsça: استان مرکزی, Ostan-e Markazi), İran'ın 31 eyaletinden birisidir.
Orta Avrupa Zaman Dilimi: Orta Avrupa Zaman Dilimi kısaca OAZD UTC+1 saatini kullanan Avrupa ve Afrika ülkelerinin kullandığı zaman diliminin adıdır.
CIA: Central Intelligence Agency (Kısaca: CIA; Türkçe: Merkezi İstihbarat Teşkilatı), 1947'de ABD başkanlarından Harry Truman dönemide kurulan, ABD'nin birimleri için gereken ABD dışı ülkelerle ilgili istihbarat bilgilerini toplayan kurumdur.
Balıkesir (il): Balıkesir ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi'nde yer alan, hem Marmara hem de Ege Denizi'ne kıyısı bulunan bir ildir.
Balıkesirspor: Balıkesirspor, 1966 yılında Balıkesir'de kurulmuş spor kulübüdür. Renkleri kırmızı-beyazdır. Taraftarı Balıkesirspor'u Bal-Kes olarak çağırır.
Balıkesir Üniversitesi: Balıkesir Üniversitesi (BAÜ), Balıkesir il sınırlarında faaliyet gösteren yüksek öğretim kurumu. Balıkesir Üniversitesi kampüsü kent merkezine 17 Km uzaklıkta Bigadiç yolunda bulunmaktadır.
Balıkesir Atatürk Stadyumu: Balıkesir Atatürk Stadyumu, Balıkesir'de bulunan çok amaçlı stadyum. 15,800 kapasitelidir. Balıkesirspor ve U-21 Milli Takımı tarafından kullanılmaktadır.
 

0 Yorum ›

 

6 Eylül Tıp Merkezi Balıkesir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken 6 Eylül Tıp Merkezi Balıkesir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.