ProgramAçık Soru Bank İndir

Açık Soru Bank İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Ferhat Aydın tarafından üretilmiş olan Açık Soru Bank programının son sürümünü (1.1.1) bu sayfadan indirebilirsiniz. Açık Soru Bank resimli anlatım sayfasıdır.

Açık Soru Bank İndir

Açık Soru Bank İndir

Açık Soru Bank, öğretmenlere yönelik hazırlanmış bedava bir soru bankası programıdır. Soru bankasına kolayca sorular ekleyebilir, eklediğiniz bu sorularla kolayca sınavlar hazırlayabilirsiniz.

Programın genel özellikleri şunlardır:

  • Soruları Ders, Seviye, Ünite ve Konu bazında sıralayabilme.
  • Kolayca soru ekleme, bu sorulardan sınavlar yapabilme.
  • Cevap anahtarları çıkarabilme.
  • Sorulara çözüm/ cevap ekleyebilme.
  • Sorulara MS Word denklem düzenleyicisi kullanarak, Open Office Math kullanarak veya MathType kullanarak denklem ekleyebilme.
  • Sorulara tablo, resim ekleyebilme.
  • Eklenen resimleri, denklemleri istenen şekilde soruya hizalayabilme.
  • Sınav hazırlama işleminden önce soruların sıralarını karıştırabilme. (Bu sayede farklı gruplar oluşturabilirsiniz.)
  • Soruları tek tek kaydedebilme. (MS Word veya Open Office ya da WordPAD uyumlu olarak.Dilerseniz herhangi bir RTF editör ile de açabilirsiniz.)
  • Oluşturulan sınavı veya cevap anahtarını doc, rtf veya html olarak kaydedebilme. (Bu sayede oluşturduğunuz sınavlarınızı kaydederek USB belleklerinizde taşıyabilirsiniz.MS Word veya Open Offfice ile açabilirsiniz. Dilerseniz PDFCreator ile PDF’ye bile çevirebilirsiniz.)

Arama Kelimeleri: Açık Soru Bank bedava indir, açık soru bank son sürüm indir, açık soru bank türkçe indir (tr dil paketi, yaması), açık soru bank ücretsiz yükle, full free download vs…


Not: Açık Soru Bank programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Açık Soru Bank indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 23 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
dgs çözümlü soru bankası indir dgs soru bankası indir dgs soru bankası pdf dgs türkçe soru bankası indir dgs soru bankası pdf indir dgs çözümlü soru bankası pdf dgs türkce soruu bankası indir dgs soru bankası bedava indir dgs çözümlü soru bankası download açık soru bank
 
 

Notlar ›

 
Açık yıldız kümesi: Açık yıldız kümesi veya kısaca açık küme, aynı dev moleküler buluttan meydana gelmiş birkaç bin yıldızdan oluşan bir yıldız grubuna verilen isimdir.
Açık kaynak: Üretim ve geliştirmede açık kaynak(Open_source), son ürünün tasarımı ve uygulama detayları için erişimi ve ücretsiz yeniden dağıtımı teşvik eden bir Felsefe ya da Pragmatik Yöntembilimdir.
Açık tohumlular: Açık tohumlular (pinophyta), çoğunlukla ağaç ya da ağaççık, seyrek de olsa çalı biçiminde olan bitkileri kapsayan taksonomik grup.
Açık Radyo: "Kâinatın tüm seslerine, renklerine ve titreşimlerine Açık Radyo
 

0 Yorum ›

 

Açık Soru Bank İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Açık Soru Bank İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.