SağlıkAdet Olurken Hamile Olunur mu?

Adet Olurken Hamile Olunur mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Çok ilginç bir durum olmakla birlikte çoğu kadının aklına takılan bir soru ile karşı karşıyayız. Neymiş? “Adet olurken hamile olunur mu?” Bunun kesin bir cevabı olduğunu düşünmüyorum ama bulduğum bir yazıyı sizinle paylaşıyorum.

Adet olurken hamile kalma, adet olurken gebe kalınır mı, adet döneminde hamile kalınır mı, adet görürken hamile olunur mu?

Adet Olurken Hamile Olunur mu?

Adet Olurken Hamile Olunur mu?

Normal koşullarda adet görürken hamile kalmak hemen hemen mümkün değil. Fakat literatürde yumurtlamanın bu tarihte olduğu veya bu tarihte ikinci bir yumurtlama olması nedeniyle gebeliğin görüldüğü yazılıdır. Ama bunun çok çok nadir bir durum olduğunu söylemeliyim.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 13 Mayıs 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
adetliyken hamile olunurmu adetken hamile olunurmu adet olurken hamile olunurmu adet gorurken hamile olunurmu adetliyken birlikte olunur mu adet görürken yumurtlama olurmu adet görürken hamile olduğunu nasıl anlarsın hamile iken adet olunurmu hamile kalındığında adet olunurmu adetken hamıle kalınırmı
 
 

Notlar ›

 
Gebelik: Gebelik veya hamilelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtalıklarından atılmış olan yumurtanın döllenmesinden doğuma kadar geçen 40 haftalık (280 gün) döneme verilen isimdir.
Hamile Fotoğrafçılığı: Hamile Fotoğrafçılığı, gebeliğin son dönemini gösteren görece olarak yeni fotoğrafçılık dalıdır. Portre Fotoğrafçılığının bir alt kategorisidir.
 

2 Yorum ›

 
  1. sebahat Ocak 5th, 2016 - Saat: 18:48:38

    Adetten bır gun önce cok sancim oldu birinci gün geldi ikinci gün kesildi midem bulanıyor acaba hamile olabilir miyim

  2. Lorena Mart 11th, 2016 - Saat: 15:39:51

    Ben 7 gün gecikmeden sonra adet oldum,testde 2ci çizgi çok soluk çıkdı,hamile ola bilirmiyim?

Adet Olurken Hamile Olunur mu? Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Adet Olurken Hamile Olunur mu? ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.