Soru & CevapAdres Cubugundaki Adresleri Silme

Adres Cubugundaki Adresleri Silme

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Adres Cubugundaki Adresleri Silme ve Arac Cubugundaki Adresleri Silme hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Adres Çubuğundaki Adresler Nasıl Silinir? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Adres Cubugundaki Adresleri Silme

Adres Çubuğundaki Adresler Nasıl Silinir?

Soru

Ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba????????

Cevap

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil’e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle’ye girin. O bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
adres çubuğundaki geçmişi silme facebook adres çubuğundan adres silme adres cubugundaki adresleri silme araç çubuğündaki adresler arama cubugundaki adresleri silme adres çubuğundan geçmişi silme yer ilimleri çubuğu nasıl silinir görev çubugundada ki yazıyı kalıcı silme firefoxda adres çubuğu temizleme firefox araç çubuğundaki adresi silemiyorum
 
 

Notlar ›

 
Adres Çözümleme Protokolü: Yerel ağların oluşturulmasında en çok kullanılan ağ arayüzü Ethernet' tir. Sistemlere Ethernet arayüzü görevi gören ağ kartları
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi: Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) Kişilerin yerleşim yerlerine göre nüfus bilgilerinin güncel olarak tutulduğu, nüfus hareketlerinin her an izlenebildiği, MERNİS (Merkezî veri tabanı ve Kimlik Paylaşımı Sistemi) kayıtlarındaki TC Kimlik Numarasına göre kişiler ile ikamet adreslerinin eşleştirildiği TÜİK tarafından yapılan bir kayıt sistemidir.
Etkin sayfalar önbelleği: Etkin sayfalar önbelleği (ESÖ) (Translation Lookaside Buffer (TLB)) sanal bellek kullanan işlemcilerde adres dönüştürme işleminin hızlandırılmasını sağlayan bir tekniktir.
Adressiz Sorgular: Adressiz Sorgular, 2006 yapımı sinema filmi. Yönetmenliğini Murat Uygur ve Mehmet Ali Gündoğdu üstlendi.
 

0 Yorum ›

 

Adres Cubugundaki Adresleri Silme Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Adres Cubugundaki Adresleri Silme ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.