SağlıkAkik Taşı Nasıl Oluşur

Akik Taşı Nasıl Oluşur

Sponsorlu Bağlantılar

Akik taşı bu kadar yararlı olmasına rağmen nasıl oluştuğu hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. O kadar göz atmama rağmen güzel bir kaynak göremedim. Bende wikipedia ingilizce kısmından araştırdım ve bu bilgiyi ingilizce bilmeyenlerle de paylaşmak istiyorum. Akik taşının yararlarını anlamaya çalışanlar için bir nebze de olsa yararı dokunacaktır.

Akik Taşı Nasıl Oluşur

Akik Taşı Nasıl Oluşur

Akik taşı yüzyıllar öncesinden volkanik patlamalarla fışkıran yeraltı lavlarının arasında çeşitli gazların birikmesiyle oluşur. Ayrıca akik taşının volkanik taşların arasında da meydana geldiği bilinmektedir.

Ayrıca akik taşının nasıl oluştuğuyla ilgili daha çok bilgi istiyorsanız size bir tiyo vereyim. Akik taşının ingilizcesi “Agate” dir. Google da bu kelime ile arama yaparak daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer ingilizce bilmiyorsanız google translate tam size göre.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
akik taşı nasıl oluşur akik taşı nasıl anlaşılır gerçek akik taşı nasıl anlaşılır yemen akiği nasıl anlaşılır sahte akik taşı nasıl anlaşılır akik nasıl oluşur akik nasıl anlaşılır hakiki akik taşı nasıl anlaşılır yemen akik taşı nasıl anlaşılır gercek akik nasil anlasilir
 
 

Notlar ›

 
Taşıyıcı RNA: Taşıyıcı RNA (tRNA olarak kısaltılır) hücrelerde protein sentezi sırasında büyüyen polipeptit zincirine spesifik bir amino asit ekleyen küçük (yaklaşık 74-95 nükleotit uzunlukta) bir RNA molekülüdür.
Taşıt: Taşıt (ulaşım aracı, vasıta), yük ve yolcu taşımaya yarayan araçların genel adıdır.
Taşınım: Taşınım (ayrıca konveksiyon) katı yüzey ile akışkan arasında gerçekleşen ısı transferinin bir çeşididir.
Taşıyıcı 2: Taşıyıcı 2 (özgün ad:Transporteur II,Le) 2005 yapımlı bir aksiyon filmi.Filmin yönetmeni Louis Letterierdir ki,filmin önceki filminin yönetmeni Corey Yuen bu filmde sadece dövüş koreografı olarak yer almaktadır.Frank Martin rolünü Jason Stathamın oynadığı film,ABDde iyi bir ilgi görmüşdür.Filmin yapımcısı ve senaristleri arasında yine Luc Besson vardır.Film taşıyıcı Frank Martinin hikâyesinin kaldığı yerden devam etmesini konu almaktadır.
Cep telefonu: Cep telefonu, kolayca taşınabilen, geniş kapsama alanlı, kablosuz telefon sistemini kullanan bir iletişim ve multimedya aygıtı.
 

0 Yorum ›

 

Akik Taşı Nasıl Oluşur Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Akik Taşı Nasıl Oluşur ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.