Soru & CevapAlt Tire İsareti Kopyala

Alt Tire İsareti Kopyala

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Alt Tire İsareti Kopyala ve Alt Tire Kopyala hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Klavyede Kopyalama Tuşu Bazen Çalışıyor Bazen Çalışmıyor, Sebebi Nedir ? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Xp Kapanmıyor Windows xp işletim sistemi bazen kapanmama sorunu … Bilgisayar Kapanmıyor Bilgisayar kapanmıyorsa bunun bir çok sebebi … Klavye Çalışmıyor Klavye çalışmaması yazıların yazılmaması şeklinde…

Alt Tire İsareti Kopyala

Klavyede Kopyalama Tuşu Bazen Çalışıyor Bazen Çalışmıyor, Sebebi Nedir ?

Soru

Arkadaşlar ben mesela bi cümleyi klavyeyle kopyalamak istiyorum ctrl+c tuşuna basıorm kopyalamıo
klavyede c tuşu bozuldu heralde diorm. ÇaLışıo: o bunun kopyalamama sebebi ne olabilir lütfen bilgi..

Cevap

Öncelikle ‘C’ tuşu ve ‘CTRL’ tuşları CTRL+C (Kopyalama) dışında çalışıyor mu? ‘C’ tuşu tek başına kullanıldığında herhangi bir sorun çıkartıyor mu?

Öncelikle bunlardan emin olun. Sonrasında şayet bahsettiğiniz gibi CTRL+C kopyalama yapmıyor ise Bilgisayarım’a sağ tuş yapın Özellikler’e tıklayın, oradan Donanım sekmesine tıklayın, açılan yerde Aygıt Yöneticisine gelin burada karşınıza gelen ekranda alt tarafta bulunan Klavye sekmesine tıklayın Klavye’nin donanım kısımı açılacaktır ‘Standart 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natulel PS/2 Klavye’ vb. Gibi bir yazı göreceksiniz oraya sağ tuş yapıp kaldır seçeneğine tıklayın.

Ardından Bilgisayarınızı resetleyin. Bilgisayarınız açıldığında karşınıza Yeni Donanım Bulundu ekranı gelecektir, büyük ihtimal ilede otomatik tanıyacaktır tekrardan. USB Klavye kullanıyorsanız manuel olarak tanıtmanız gerek PS2 kullanıyorsanız otomatik tanıyacaktır.

Bu şekilde denediğinizde CTRL+C kombinasyonu tekrar işlevini görmeye devam edecektir. Bir çok kişi aynı sorundan muzdarip olmuş ve bu şekilde çözmüştür.

Saygılar,
MsXLabs

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 20 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
alt tire işareti et işareti kopyala alt çizgi işareti alt çizgi isareti kopyala alt çizgi kopyalaalt çizgi kopyalaalt çizgi kopyalaalt çizgi kopyala alt tire cizgisi kopyala yapıştır alt tire işaret alt tire kopyala yapıştır
 
 

0 Yorum ›

 

Alt Tire İsareti Kopyala Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Alt Tire İsareti Kopyala ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.