SağlıkGenel SağlıkHastane RehberiAntalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalenin Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma ile iligli olan sorularınızı gidereceğini düşünüyorum.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

antalya atatürk devlet hastanesi randevu sistemi,
antalya atatürk devlet hastanesi telefon numarası,
antalya atatürk devlet hastanesi internetten randevu,

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefon: (0242) 345 45 50
Adres: Anafartalar (Güllük) Cad. Antalya
Web Adres: www.aadh.gov.tr

Antalya atatürk devlet hastanesi online randevu almak için Buraya tıklayın..

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 12 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
antalya atatrk devlet hastanesi randevu alma atatrk devlet hastanesi antalya randevu devlet hastanesi randevu alma antalya antalya atatürk devlet hast antalya ataruerk devlet hastanesi bergama devlet hastanesi personel resimleri antalya hastane randevu Antalya eğitim ve araştırma hastanesinden şifresiz randevu al antalya egıtım arastırma hastanesı sıfrelı randevu antalya devlet hast
 
 

Notlar ›

 
Antalyaspor: Antalyaspor, şimdiki sponsoruyla Medical Park Antalyaspor, 1966'da Antalya'da kurulan futbol, hentbol, sutopu, masa tenisi, yüzme, badminton, judo, bisiklet, santraç, briç dallarında etkinlik gösteren spor kulübüdür.
Antalya (il): Antalya, Türkiye'nin güneyinde, tamamı Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alan ve Antalya Körfezi'yle Batı Torosların arasında kurulmuş il.
Antalya Altın Portakal Film Festivali: Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, 1964 yılından bu yana Antalya'da düzenlenen Türkiye'nin en önemli film festivalidir.
Antalyaspor Profesyonel Futbol Takımı: Medical Park Antalyaspor Profesyonel Futbol Takımı, Antalyaspor'un profesyonel futbol takımıdır. Lakapları Akrepler olan takımın renkleri, kırmızı ve beyazdır.
Mustafa Kemal Atatürk: Mustafa Kemal Atatürk (1881, Selânik – 10 Kasım 1938, İstanbul), Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı olan Türk siyasetçi ve devlet adamı.
Atatürk Olimpiyat Stadyumu: İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu, olimpiyatlara hazırlık projesi kapsamında Türk atletizmine ve futboluna hizmet etmesi amacıyla yaptırılmıştır.
Atatürk Havalimanı: Atatürk Havalimanı (IATA: IST, ICAO: LTBA) veya eski adıyla Yeşilköy Havaalanı, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan uluslararası havalimanı.
Atatürk Üniversitesi: Atatürk Üniversitesi, 1957 yılında Erzurum'da kurulmuş, Türkiye'nin en eski 7. üniversitesidir.Resmi gazete ile bildirilmede 6.dır.
Atatürkçülük: Atatürkçülük, kelime anlamı olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün düşüncelerinin ve görüşlerinin takipçisi olma anlamını içeren, ideolojik olarak emperyalist devletlerin fakir ve geri kalmış bir millete karşı giriştiği paylaşma hareketine tepki olarak doğan; Türk milliyetçiliğine bağlı, belirli bir sınıf desteğine dayanmayan; geri kalmış safsata ve batıl itikatlardan güç alan kurumlar yerine akla ve bilime dayanan kurumları getirmeyi amaç edinen, anti-emperyalist Mustafa Kemal Atatürk'ün ideolojisi.
Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü: Devlet Tiyatrosu, Devlet Konservatuvarı Tatbikat Sahnesi’nin bir aşaması olarak, 1949 yılında, "Devlet Tiyatro ve Operası" adıyla kurulmuştur.
Devlet üniversitesi: Devlet üniversitesi, özel üniversitelerden farklı olarak kamuya ait olan üniversite. Bu nedenle bazı ülkelerde kamu üniversitesi olarak adlandırılırlar.
Devlet Sanatçısı: Devlet Sanatçısı, sanata olan katkıları ve yaptıkları hizmetler sonucunda bazı sanatçılara Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından verilen unvandır.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 1954 yılında, Türkiye'deki tüm su kaynaklarının planlanması, yönetimi, geliştirilmesi ve işletilmesinden sorumlu, katma bütçeli ve tüzel kişiliğe haiz en yetkili kuruluş olarak kurulmuştur.
 

0 Yorum ›

 

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.