Soru & CevapAvea Numara Engelleme

Avea Numara Engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Avea Numara Engelleme ve Aveada Numara Engelleme hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Avea Hatlı Bir Telefon Numarası Engellemek İstiyorum Nasıl Yapabilirim? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Avea Numara Engelleme

Avea Hatlı Bir Telefon Numarası Engellemek İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Soru

Telefonum 6300 nasıl bi avea numarası engelliyebilirim??

Cevap

Selam ayberq, cevabınız burda: gizli nodan arayanları engellemek için *253# tuşlayıp ok diyorsun. Saygılar

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 21 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
avea numara engelleme indir Aveada Numara Engelleme avea numara engelleme belirli bir numarayı engelleme avea bir tane numara engellemek istiyorum aveanumara engelleme 6300 no engelleme numara engelleme avea prorami indir telefon numarası engelleme avea telefonda numara engelleme
 
 

Notlar ›

 
Numara (albüm): Numara Bulutsuzluk Özlemi'nin 2001 yılında yayınladığı beşinci stüdyo albümü. Albüm, Ada Müzik stüdyolarında kaydedilmiştir.
İplik numaralandırma sistemi: Tekstil ipliklerinin tanımlanması için kullanılan, belirli uzunluğun ağırlığı biçimindeki sınıflandırma ölçütü.
Numara istasyonları: Numara istasyonları (veya numara yayınları) kökeni tam belli olmayan ve numara okunan radyo yayınlarına denir.
 

0 Yorum ›

 

Avea Numara Engelleme Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Avea Numara Engelleme ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.