Yemek TarifleriTatlı TarifleriAyicik Kek Yapimi. Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Ayicik Kek Yapimi. Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Ayicik Kek Yapimi. Nasıl Yapılır

Ayicik Kek Yapimi. tarifini daha önce denemediyseniz nasıl yapıldığını aşağıdaki tariften öğrenebilirsiniz. Ayicik Kek Yapimi. malzemelerini aşiağıdaki gibi hazırladıktan sonra tarif kısmına adım adım uymanızı öneriyorum. Emin olun sonunda lezzetine siz de şaşıracaksınız. Ayicik Kek Yapimi. nasıl yapılır, nasıl hazırlanır bu kadar basit olur mu diye kendi kendinize şaşıracaksınız. Hazırlayan herkese afiyet olsun…

Ayicik Kek Yapimi. Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Ayicik Kek Yapimi. Malzemeleri

  • BU KEKLER OKADAR GÜZEL OLUYORKİ.VE YAPIMIDA COK KOLAY.BEN YAPMADIM AMA EN KISA ZAMANDA YAPACAGIM.KISACA ANLATAYIM YAPINCA DETAYA İNECEGİM.
  • PANDİSPANYA AYICIK KEK KALIBINA DÖKÜLÜR YARIM AYICIK SA İKİ KEZ YAPILACAK BİRLEŞİK İKİ YARIM AYICIK KALIBIYSA İKİLİ KEK HAMURU KONUP PİŞİRİLECEK.İKİSİ BİRBİRİNE KREMA YADA CİKOLATA BENMARİ USULU ERİTİLİP SÜRÜLÜP YAPIŞTIRILACAK.ÜZERİNE FIRCA YARDIMI İLE KREMA İLE KARIŞTIRILAN COK AZ ÇİKOLATA SOSU SÜRÜLECEK.ÜZERİNE HİNDİSTAN CEVİZİ TARCIN İLE KARISTIRILIP SERPİLECEK.FAZLALARI YİNE FIRCA YARDIMI İLE ALINIP SEKER HAMURU İLE GİYDİRİLECEK ..İNANILMAZ…

 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 03 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
Ayıcık Kek Yapımı ayıcık pasta tarifi ayıcık pasta nasl ayıcık nasıl yapılır ayıcık suratlı pasta yapımı tarifi mozille pastasınasıl yapılır pastaya ayıcık yapımı tarifi
 
 

Notlar ›

 
Nasıl Delirdim? (albüm): Nasıl Delirdim?, Hande Yenerin beşinci stüdyo albümüdür. 15 Mayıs 2007'de Erol Köse Exclusive etiketiyle yayınlanmıştır.
Nasıl İsyan Etmem: Nasıl İsyan Etmem, yönetmenliğini Temel Gürsu'nun, senaryosunu Arda Uskan'ın yazdığı, 1982 tarihli Türk filmi.
 

1 Yorum ›

 
  1. Sibel Temmuz 24th, 2016 - Saat: 22:13:03

    Merhaba.ayıcık kek harika gözüküyor,ellerinize sağlık..Bende ayıcık kek kalıbı var..Anlamadığım yer şurası ::bu ekrandaki ayı oturuyor ..Ben bu elimdeki kalıp ile 2 tane yapıp yapıştırsam bile bu ayıcık yine yatar pozisyonda olacak…Sizin kullandığınız kalıp özel bir kalıp mı?Yanıtlar iseniz çok sevinirim ..İyi çalışmalar.

Ayicik Kek Yapimi. Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Ayicik Kek Yapimi. Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.