Soru & CevapBasit Muzik Aleti Yapimi

Basit Muzik Aleti Yapimi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Basit Muzik Aleti Yapimi ve El Yapimi Muzik Aletleri hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Yapımı En Kolay Müzik Aleti Hangisidir? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Basit Muzik Aleti Yapimi

Yapımı En Kolay Müzik Aleti Hangisidir?

Soru

Yapımı en kolay müzik aleti hangisidir?

Cevap

BAkıN! Hani tuvalet kağıtları var ya işte onun son kalan karton kısımlarını biriktirin. 4 tane felan olsun. Onları birleştirin ve sonra bi aliminyum folyo ile kplayın sonra bunların içine doğru dıştan çivi çeçirin ama ağzı öteki tafaftan çıkmaasın. Bunu baştan sona kadar her yerine yapın. Sonra içine notut fasulye pirinç vb. Şeyleri biraz doldurun iki ağzımı kapatın.. alın size bir YAĞMUR SESİ. DiLARA

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 25 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
mzik aleti nasl yaplr basit müzik aleti yapımı el yapımı müzik aletleri nasıl yapılır el yapımı müzik aletleri müzik aleti yapımı kolay müzik aleti yapımı basit müzik aletleri nasıl yapılır kartondan müzik aleti nasıl yapılır kolay müzik aleti yapımı nasıl yapılır kolay el yapımı müzik aletleri
 
 

Notlar ›

 
Basitleştirilmiş Çin yazısı: Basitleştirilmiş Çin yazısı (Çince: 簡體字 veya 简体字; pinyin: jiǎntǐzì), Çin yazısının eski çağlardan beri kullanılan Geleneksel Çin yazısı, 1960'lı yıllarda Çin Halk Cumhuriyeti'nde Basitleştirilmiş Çin yazısına geçişinden sonra resmen kalkmıştır.
Glukoz: Basit bir şeker (veya monosakkarit) olan glukoz (veya glikoz veya glükoz) yaşam için en önemli karbonhidratlardan biridir.
Basit bağlantılı uzay: Topolojide, geometrik bir nesne veya uzaya yol bağlantılıysa ve iki nokta arasındaki her yol sürekli bir şekilde bir diğerine dönüştürülebiliyorsa basit bağlantılı (veya 1-bağlantılı) adı verilir.
Kutup (karmaşık analiz): Karmaşık analizde kutup, ya da düzgün bir söylenişle meromorf bir fonksiyonun kutbu, 1/zn 'nin z = 0 noktasındaki tekilliği gibi davranan matematiksel bir tekilliktir.
Bâsit (İslam): Bâsit (Arapça: الباسط), İslam'da bir kavram olan ve Kur'an'da geçen Allah'ın 99 adından biridir.
Müzik: Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
 

2 Yorum ›

 
 1. Ruziyenur Mayıs 8th, 2014 - Saat: 17:49:01

  Yabenim yarına kadar ihtiyacım var siz diyorsunuz ki 4 tane tuvalet kağıtlarının kartonlarını biriktirin diyorsunuz.Ben yarına kadar 4 tane nasıl alayım. TÖVBESTAFURLAH…………………………..

 2. Ruziyenur Mayıs 8th, 2014 - Saat: 17:59:19

  Ben daha kolay bir davul yapmayı biliyorum.

  MALZEMELER

  YOĞURT KABI
  BUZ DOLABI POŞETİ
  LASTİK
  VE DAVULA VURMAK İÇİN TAHTA VEYADA TAHTA KAŞIL.

  HAZIRLANIŞI

  Yoğurt kabının ağzına buz dolabı poşetini kapatıyoruz,ve açılmasın diyede lastikle bağlıyoruz.Sonra yoğurt kabının etrafını istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.Daha sonra tahta veya da tahta kaşıkla hafifçe dolap poşetinin olduğu yere vurun…

  ALIN SİZE DAVUL……………….

Basit Muzik Aleti Yapimi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Basit Muzik Aleti Yapimi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.