Yemek TarifleriTatlı TarifleriBayat Kek Le Süper Bir Pasta Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Nasıl Yapılır

İşte size çok güzel bir tarif daha. Hemen not alın… Şimdiki tarifimizin adı Bayat Kek Le Süper Bir Pasta tarifi! Bayat Kek Le Süper Bir Pasta nasıl yapılır çok kolay öğreneceksiniz. İnanın bana zahmetlerinize değecektir. Şunu da belirtmek istiyorum ki Bayat Kek Le Süper Bir Pasta malzemelerine tam olarak uymanız gerekiyor. Daha sonra tarif kısmındaki kurallara tamamen uyarak hazırlayın. Ve işte size ziyafet… Afiyet olsun…

Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Malzemeleri

  • *Bayat Kek
  • *Dr. Oetker Light Krem Şanti
  • *Bonibon
  • *Marketlerde satılan hazır çikolata sosu
  • *Portakal şekeri

Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Tarifi

  • Bayat kekinizi robotton geçirin ve süt ile hazırladığınız krem şantiyle karıştırın.
  • Bonibonları ve portakal şekerinide robottan geçirin ve karışıma ekleyin.
  • Daha sonra hazırladığınız karışımı tercihen silikon bir kalıba dökün.
  • Üzerinede marketlerden kolayca bulabileceğiniz toz halinde satılan ve süt ile pişirildiğinde çikolata sosu haline gelen sosu ılındığı zaman dökün.
  • Daha sonra bunu buzluğa alın.
  • Yaklaşık 1 saat sonra yediğiniz en güzel dondurmalı pastalardan biri olacaktır.

Arama Kelimeleri: Bayat Kek Le Süper Bir Pasta tarifi, bayat kek le süper bir pasta nasıl yapılır, bayat kek le süper bir pasta hazırlanışı, bayat kek le süper bir pasta yapılışı, yapma ve resimli tarif hazırlama…

Not: Bayat Kek Le Süper Bir Pasta nasıl yapılır için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Bayat Kek Le Süper Bir Pasta tarifi ve diğer tarifler için yemek tarifleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 10 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bayat kekten ne yapilir bayat kekle ne yapilir bayat kek ne yapılır bayat kekten neler yapılabilir bayat kekle ne yapabilirim bayat kekten ne yapılabilir bayat keklerden pasta bayatlamış kekten ne yapılır bayat kekten ne yapabilirim bayat kekten pasta
 
 

Notlar ›

 
Bayat, Çorum: Bayat: Çorum ilinin bir ilçesidir.
Bayat, Afyonkarahisar: Bayat, Afyonkarahisar ilinin bir ilçesidir.
Bayat boyu: Bayat boyu, Oğuz Kağan Destanı'na göre Oğuzların 24 boyundan biri ve Kaşgarlı Mahmud'a göre Divân-ı Lügati't-Türk'deki yirmi iki Oğuz bölüğünden dokuzuncusu; "Bayat"lardır.
Bayati: Bayati (Bayâtî veya Beyâtî; Uygurca: بايات مۇقامى, bayat muqami, байат муқами), Klasik Türk müziğinde uşşak dörtlüsüne buselik beşlisi katılmasıyla yapılmış eski bir makam veya bayatlı ya da bayata ait olan .
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Süpernova: Süpernova, enerjisi biten Büyük Yıldızların şiddetle patlaması durumuna verilen addır. Bir süpernovanın parlaklığı Güneş'in parlaklığının yüz milyon katına varabilir.
2010-11 Süper Lig: 2010-11 Süper Lig, Süper Lig'in 53. sezonudur. Geçen sezon, 1. Lig'i şampiyon tamamlayan KDÇ Karabükspor, ikinci Bucaspor ve play-off şampiyonu Konyaspor, bu sezon Süper Lig'de oynamaya hak kazanmıştır.
Süper FM: Süper FM, merkezi İstanbul'da olan, ulusal çapta yayın yapan radyo istasyonu. Türkiye'nin ilk özel radyosu Kent FM ve Genç Radyo'nun ardından peş peşe yayına geçen özel radyolardan biri olan Süper FM, 28 Ağustos 1992 Fatih Erkoç'un "Oynatmaya Az Kaldı" şarkısıyla yayına başladı.
Supercoppa Italiana: Supercoppa Italiana (İtalya Süper Kupası), İtalya'da futbol liglerinin başlamasından bir hafta önce, ağustos ayında düzenlenen turnuvadır.
Pastafaryanizm: Pastafaryanizm veya Uçan Spagetti Canavarı Kilisesi (İngilizce: The Church of the Flying Spaghetti Monster), Akıllı Tasarım iddialarını eleştirmek için oluşturulmuş, parodi bir din.
Pastafaryan: Pastafaryanizm [http://tr.wikipedia.org/wiki/Parodi_din parodi bir din]dir ve pastafaryan, [http://tr.wikipedia.org/wiki/Pastafaryanizm Pastafaryanizm] dinine mensup kişi demektir.
Dairesel grafik: Dairesel grafik (veya dilimli diyagram, sektor grafiği) (İngilizce:"pie chart", "pasta grafiği"), istatistik biliminde betimsel istatistik alanında kategorik (ya sırasal ölçekli ya da isimsel ölçekli) verileri görsel bir şekilde betimleyip özetlemek için hazırlanan; içindeki kategori dilimlerini orantısal olarak gösteren bir daire şeklinde sunulan bir gösterim aracıdır.
Pasta (anlam ayrımı): Pasta, aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Nasıl Delirdim? (albüm): Nasıl Delirdim?, Hande Yenerin beşinci stüdyo albümüdür. 15 Mayıs 2007'de Erol Köse Exclusive etiketiyle yayınlanmıştır.
Nasıl İsyan Etmem: Nasıl İsyan Etmem, yönetmenliğini Temel Gürsu'nun, senaryosunu Arda Uskan'ın yazdığı, 1982 tarihli Türk filmi.
 

0 Yorum ›

 

Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bayat Kek Le Süper Bir Pasta Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.