SağlıkGenel SağlıkAnne ve Çocuk SağlığıBebek Günde Kaç Kez Kaka Yapar

Bebek Günde Kaç Kez Kaka Yapar

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıda Bebek Günde Kaç Kez Kaka Yapar hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. Not kurdundan…

Bebek Günde Kaç Kez Kaka Yapar

Yenidoğan bebekler ilk ayları içerisinde genelde günde 4-5 kez kaka ve çiş yaparlar, ancak kaka sayısı günde 8-10 defa da olabilir, renk sürekli aynı olmayabilir, açık sarıdan koyu yeşile dek olabilir, köpüklü, sıvımsı olabilir, bunlar hemen ishal olarak yorumlanmamalıdır. Her altını temizlemede yıkamaya gerek yoktur, temiz bir bez ile güzelce ve önden arkaya doğru silinmesi ve bakımının yapılması, uygun aralıklarla alt yıkanması daha iyi olur (kimi sıcak bölgelerde daha sık yıkama yapılması vb gibi),…
linkz_publisher_id = 12369;
linkz_scope = [‘linkzarea01’];

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bebekler günde kaç kez kaka yapar yeni doğan bebek günde kaç kere kaka yapar yeni doğan bebekler kaç kez kaka yapar yenidoğan bebek günde kaç kez kaka yapar bir aylık bebek günde kaç kere kaka yapar bebekler kac kere kaka yapar 3 aylık bebek günde kaç kez kaka yapar 3 aylik bebek kac gunde bir kaka yapar bebekler günde kaç kere kaka yapar bebeklerde köpüklü kaka
 
 

Notlar ›

 
Bebek, Beşiktaş: Bebek, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.
Bebek (albüm): Bebek, İzel'in 23 Mayıs 2001 Çarşamba çıkan albümüdür. Albümdeki eserlerin hepsi Altan Çetin imzalıdır.
Bebek Camii: Bebek Camii ya da resmî adıyla Hümayûn-u Âbad Camii, Beşiktaş'ın Bebek semtinde yer alan tarihî bir camidir.
Bebek (anlam ayrımı): Bebek, insan veya hayvan yavrusudur. Şu anlamlara da gelebilir:
Günden Geceye (film): Günden Geceye (Orijinal adı: Long Day's Journey Into Night) Eugene O'Neill'in oyunundan uyarlanan 1962 yapımı filmdir.
Gündelik bilgi: Gündelik bilgi, yaşantılardan elde edilen pratik bilgilerdir. Bu bilgi belli bir yönteme dayanarak, neden-sonuç ilişkisi sonunda elde edilen genel geçer bilgi değildir.
Gündelik Hayatımızın Tarihi: Gündelik Hayatımızın Tarihi, Kudret Emiroğlu tarafından kaleme alınan oniki farklı dile çevrilen, orijinali Türkçe olarak 2001 yılında basılan kitap.
Gündere, Elbistan: Gündere, Kahramanmaraş ilinin Elbistan ilçesine bağlı bir köydür.
Gündeğdi, Karakoçan: Gündeğdi, Elazığ ilinin Karakoçan ilçesine bağlı bir köydür.
Yaparlı boyu: Kızık boyu Oğuz Kağan Destanı'na göre Oğuzların 24 boyundan biridir. Bu boyların Bozoklar kolundan (sağ kolundan) Oğuz Kağan'ın oğlu Ay Han'ın soyundan geldikleri kabul edilir.Yaparlı “Misk kokulu” anlamındadır.
Yaparım Bilirsin: Kenan Doğulu'nun ilk albümü olan Yaparım Bilirsin 1993 yılının Eylül ayında piyasaya sürülmüştür. Albümün ilk videosu "Yaparım Bilirsin" olmuş ve şarkı kısa sürede dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır.
 

0 Yorum ›

 

Bebek Günde Kaç Kez Kaka Yapar Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bebek Günde Kaç Kez Kaka Yapar ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.