Soru & CevapBesin Zinciri Ornekleri

Besin Zinciri Ornekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Besin Zinciri Ornekleri ve Besin Zincirine Ornekler hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Besin Zincirine Örnek Verir Misiniz? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…


Besin Zincirine Örnek Verir Misiniz?

Soru

Lütfen açıklayıcı olsun

Cevap

Besin zincirine örnekler:
1- Ot, fare, tilki, dağ aslanı (üç üyeli bir zincir)
2- Ot, çekirge, kurbağa, yılan, atmaca (dört üyeli bir zincir)
3- Yonca, dana, insan, (üç üyeli bir zincir)

Papatya > Çekirge > Fare > Yılan

Havuç → tavşan → tilki → kurt Besin zincirine örnek olarak verilebilir.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
besin zincirine örnekler verir misiniz Besin zincirine örnekler besin zinciri örnekleri kısaca besin zinciri örnekleri nedir besin zincirine örnek besın zıncırı ornek verırmısınız besin zincirine örnekler verirmisiniz çok üyemi besin zinciri örnekleri dört üyeli besin zinciri genel olarak besin zinciri örnekleri
 
 

Notlar ›

 
Beşinci Boyut: * Beşinci Boyut - 2005 yılında Samanyolu TV'de yayınlanmaya başlayan dizi.
Beşinci Element: Bir bilim kurgu filmi olan Beşinci Element`in orijinal adı The Fifth Elementdir. Başrollerinde Bruce Willis ve Gary Oldman oynamış Luc Besson yönetmiştir.
Beşinci Fransa Cumhuriyeti: Beşinci Cumhuriyet Fransa'da 1958 yılından bu yana devam etmekte olan cumhuriyet yönetimidir.
Beşinci Boyut (dizi): Beşinci Boyut, Kıbrıs Harekâtı’nda ölen Salih’in insanlara yardımını anlatan dizi. Samanyolu TV'de yayınlanmış, 19 Ekim 2009 da son bölümüyle veda etmiştir.
 

0 Yorum ›

 

Besin Zinciri Ornekleri Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Besin Zinciri Ornekleri ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.