Soru & CevapBilgisayar Da Gecmis Nasil Silinir

Bilgisayar Da Gecmis Nasil Silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Bilgisayar Da Gecmis Nasil Silinir ve Gecmis Bilgisayardan Nasil Silinir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Girdiğimiz Siteleri Bilgisayarımdan Nasıl Silebilirim? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Girilen Siteleri Nasıl Silerim, İnternet Çerezlerini Silme Programı, Internet izlerini tamamen nasıl silebilirim?, İnternete girdiğim siteleri nasıl silerim?, Tarayıcı Geçmişi Nasıl Silinir | Yorum Yok ».

Bilgisayar Da Gecmis Nasil Silinir

Girdiğimiz Siteleri Bilgisayarımdan Nasıl Silebilirim?

Soru

Bilgisayarımda C’de galiba girdigimiz siteler kayıt oluyodu onları silmek istiyorum yardımcı olun… (kisacası bilgisayarımdan gecmişimi silmek istiyorum)

Cevap

Veya bu işlemle birlikte diğer gereksiz dosyaları da temizleyen ve kayıt defterindeki gerekiz verileri silen CCleaner programını kullanabilirsiniz

CCleaner’in bedava versiyonunu indirebilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 14 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bilgisayarın geçmişi nasıl silinir bilgisayardan geçmişi tamamen nasıl silerim bilgisayardan geçmiş nasıl silinir bilgisayarda geçmiş nasıl silinir bilgisayardaki geçmişi nasıl silebilirim bilgisayar geçmişi nasıl silinir bilgisayardaki geçmiş tamamen nasıl silinir bilgisayarımda geçmişi nasıl silebilirim bilgisayarda geçmişi silme bilgisayardan geçmişi tamamen nasıl silerim vidyo
 
 

Notlar ›

 
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
Bilgisayar ağı: Karasal mikrodalgalar dünya tabanlı alıcı ve vericiler kullanır. Bu ekipmanlar çanak antenlere benzerler.
Geçmişin Gölgesinde: Geçmişin Gölgesinde (American History X), 1998 yılı yapımı, senaryosunu David McKenna'nın yazdığı Tony Kaye'nin yönettiği bir film.
Geçmişi Olmayan Adam (film, 2002): Geçmişi Olmayan Adam, Başrolünde Matt Damon'ın yer aldığı Amerikan yapımı film. Bourne serisinin ilk filmidir.
Geçmişten Gelen Kadın: Roland Schimmelpfennig'in orijinal adı Die Frau von früher olan tiyatro oyunu... 2004 yılında, Viyana'da Burg Tiyatrosu'nda dünya prömiyerini yaptı.
Geçmişin İntikamı: New Police Story, yönetmenliğini Benny Chan'ın yaptığı dram tarzında, 2004 yılı Hong Kong aksiyon filmidir.
Geçmiş, İvrindi: Geçmiş, Balıkesir ilinin İvrindi ilçesine bağlı bir köydür.
 

0 Yorum ›

 

Bilgisayar Da Gecmis Nasil Silinir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bilgisayar Da Gecmis Nasil Silinir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.