Soru & CevapBilgisayara Fotograf Nasil Yuklenir

Bilgisayara Fotograf Nasil Yuklenir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Cep Telefonundan Bilgisayara Nasıl Resim Yüklenir? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Bilgisayara Fotograf Nasil Yuklenir ve Bilgisayara Resim Nasil Yuklenir hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Bilgisayara Fotograf Nasil Yuklenir

Cep Telefonundan Bilgisayara Nasıl Resim Yüklenir?

Soru

BİLGİSAYARA CEPTELEFONUNDANANSI RESİMYÜKLENİR

Cevap

Cep telefonunda bluetooth var ise tamam ama cep telefonunda bluetooth yoksa sonradan o telefona bluetooth eklenmez çünkü bu bir donanımdır.. (telefona bluetooth ekletme işlemi olsa da masrafı ve telefon fiyatları nedeniyle mantıklı olmayacağından yeni bir bluetoothlu telefon almak daha mantıklıdır)
Bilgisayarlarda ise bluetooth ya vardır (laptoplar mesela) yada yoktur bluetooth yoksa 30 ytl civarı bir ücret ödeyerek alabilirsiniz bluetooth ile beraber cdde aynı pakette gelecek cdden kurulumu bir kere yaptıktan sonra bluetooth o pcde tanıtılmış olur daha sonra cep telefonunuzun modeline görede yazılımını bulup kurdunuzmu bilgisayarınız cep telefonunuza bağlanabilecektir.. Cep telefonu yazılımları farklı farklıdır Nokialar için " PCSUİTE" Motorola için sanırım " Mobile Phone Tools" Sony Ericsson için de Ericsson PC Suite var bunları telefonu alırken kutusundaki cdde veriyolar ama yoksa internet sitelerinden ücretsiz indirebiliyorsunuz Nokia Pc Suite türkçedir

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bilgisayara resim nasıl yüklenir bilgisayara resim yükleme fotoğraf makinesinden bilgisayara fotoğraf yükleme bilgisayara nasıl fotoğraf yüklenir fotograf bilgisayara nasil yüklenir bilgisayara fotograf nasil yuklenir bilgisayarda mp3 te nasıl resim yüklenir bulututla nassıl resim yüklenir bilgi sayara bilgisayara nasil resim yuklenir bilgisayardan fotoğraf yükleme
 
 

Notlar ›

 
Fotoğraf: Fotoğraf sözcüğü, eski yunanca φῶς, fos, φωτός, fotos, "Işık (Gök cisimlerinin)“, "Aydınlık“ ve γράφειν, grafein, "Çizmek“, "Kazımak“, Resim yapmak“, "Yazmak" sözcükleri birleştirilerek türetilmiş bir isimdir.
Fotoğrafçılık: Fotoğrafçılık, kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. İşlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle bir sanat olarak kabul edilir.
Fotoğraf makinesi: Fotoğraf makinesi ışık ile resim çizmeye yarayan alettir.
Film (fotoğrafçılık): Film, fotoğrafçılık, sinema, röntgen ve radyografide görüntüyü tespit etmeye yarayan yarı saydam plastik şerit.
Fotoğraf Estetik ve Görüntü Üzerine Denemeler: Fotoğraf Estetik ve Görüntü Üzerine Denemeler, Tahir Musa Ceylan'ın 1988 yılında İFSAK yayınlarından çıkmış tek fotoğraf kitabıdır [http://www.fotograf.net/Fotograf/Kitaplar/pages/026.htm.] Kitap fotoğrafı, "bir bilme şekli" olarak tanımlayarak, görme işleminde bilince atıfta bulunup görüntünün zihin felsefesiyle olan bağını kurar, bir bölümüyle fotoğraf tarihine giriş yapar, bir bölümüyle de fotoğraftaki estetiğin kuramsal altyapısını kurar.
 

0 Yorum ›

 

Bilgisayara Fotograf Nasil Yuklenir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bilgisayara Fotograf Nasil Yuklenir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.