ProgramİnternetBilgisayara Sesle Komut Verme Programı İndir: Responding Heads İndir Download

Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı İndir: Responding Heads İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Adsa Software Development tarafından üretilmiş olan Responding Heads programının son sürümünü (3.5) bu sayfadan indirebilirsiniz. Responding Heads resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı indir… Responding Heads indir


Responding Heads İndir

Bilimkurgu filmlerinin en göz dolduran kısmı, günümüze oldukça uzak olan süper bilgisayarlarıdır. Sesle komut alır, sesle yanıt verir hatta sahip oldukları yapay zekaları sayesinde sizin işlerinizin büyük bir kısmını üstlenebilirler. Elbette ki günümüz işletim sistemleri bunlara oldukça uzaklar; tabiki şimdilik … Ama en azından bu gibi özelliklerin bazılarını Windows üzerinde kullanabiliyoruz. Bunlardan birisi de sesle komut.

Responding Heads Windows’u sesle yönetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılım. Yazılımın kullanımı oldukça kolay. Kurulum sonrası yapacağınız basit ayarların ardından yazılımlarınızı sesle çalıştırabilir, kapatabilir ya da internette gezinebilirsiniz.

Programın tek eksi tarafı İngilizce komutları algılayabiliyor olması fakat bu pek bir sorun yaratmıyor çünkü vereceğiniz komutlar “open Outlook Express” benzeri basit sözcüklerden ibaret. Bizde programa TAMindir’i otomatik olarak ziyaret edebileceği bir komut hazırladık. Edit Brain bölümünden yeni bir komut eklyerek “open site” kelimeleri ile Firefox’u çalıştırtmayı tanımladık ve ana sayfamızı ziyaret etme işlemini mikrofona bu iki kelimeyi söyleyerek programa yaptırabildik.

Arama Kelimeleri: Responding Heads bedava indir, responding heads son sürüm indir, responding heads türkçe indir (tr dil paketi, yaması), responding heads ücretsiz yükle, Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı full free download vs…


Not: Responding Heads programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 31 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
sesli komut programı türkçe indir pc sesli komut programı türkçe indir sesli komut programı indir sesli komut programı türkçe pc sesli komut programı türkçe bilgisayara sesle komut verme programı türkçe pc ses komut programı indir pc sesli komut programı indir bilgisayara sesle komut verme programı bilgisayar sesli komut programı türkçe indir
 
 

Notlar ›

 
Headstrong: Headstrong şu anlamlara gelebilir:
Headstrong (Ashley Tisdale albümü): Headstrong, Ashley Tisdale'nin ilk albümüdür. 6 Şubat 2007’de çıkartılmıştır. Warner Bros Plakçılık etiketiyle çıkmıştır.
 

0 Yorum ›

 

Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı İndir: Responding Heads İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı İndir: Responding Heads İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.