Soru & CevapBilgisayardan Telefona Muzik Atma

Bilgisayardan Telefona Muzik Atma

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Telefona Muzik Atma ve Cep Telefonuna Muzik Yukleme ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Bilgisayardan Cep Telefonuna Şarkı Nasıl Yüklerim? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Bilgisayardan Telefona Muzik Atma

Bilgisayardan Cep Telefonuna Şarkı Nasıl Yüklerim?

Soru

Ben bilgisayardan ceptelefona şarkı yüklemek istiyom nasıl oluyo güzelce anlatabilirmisiniz? Lütfen

Cevap

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı yüklemenin bir kaç yolu var;

1.Bluetooth;
Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
not: Masaüstü pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım. Usb bluetooth aparatı vb.

2.Hafıza kartı;
Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

3.Veri Aktarım Kablosu
Genellikle Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor. Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır. Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. İnşaAllah işinize yarar.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bilgisayardan telefona müzik atma telefona mzik indir bilgisayardan telefona bluetooth ile müzik atma bilgisayardan telefona müzik atma programı indir bilgisayardan bluetooth ile telefona müzik atma bilgisayardan telefona nasıl müzik atılır cep telefonuna müzik indir bilgisayardan telefona müzik atma bluetooth indir bilgisayardan telefona müzik indir bilgisayardan cep telefonuna müzik atma
 
 

Notlar ›

 
Müzik: Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
 

1 Yorum ›

 
  1. batuhan Kasım 26th, 2014 - Saat: 22:07:10

    benbumüziğitelofonanasılatıcam

Bilgisayardan Telefona Muzik Atma Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bilgisayardan Telefona Muzik Atma ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.