Soru & CevapBilgisayardan Telefona Resim Atma

Bilgisayardan Telefona Resim Atma

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Bilgisayardan Telefona Resim Nasıl Gönderilir? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Bilgisayardan Telefona Resim Atma ve Pc Den Telefona Fotograf Atma ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

Daha sonra ülkeler gelicek o ülkelerden hangi ülkede iseniz oraya tıklıyorsunuz. Sonra numaranızı mesajınızı ve kodu yazıp send tuşuna basıcaksınız ve mesajınız…

Bilgisayardan Telefona Resim Atma

Bilgisayardan Telefona Resim Nasıl Gönderilir?

Soru

MErHaBa!!!
benım leptop da bluetooth yok fakat bilgisayarımdan telefonuma resım gondermek ıstıorum usb koblosuyla veya baska bır yolla telefonuma resımlerı nasıl gondere bıLırım cevaplayabılırsenız cooooook sevınırım (telefonum SAMSUNG D900i)

Cevap

Telefonunuzla bir usb veri kablosu verilmiştir. Onun bir ucunu laptopa diğer ucunuda telefona takarak telefonun içindeki veri klasörünü bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz. Yani kabloyu telefonla laptopa bağladığınızda Bilgisayarım klasörünün içindeki yedek sürücülerden birisi aktif olur. O sürücüden telefonun klasörünü açıp bilgisayarınızdan herhangi bir veriyi kopyala-yapıştır komutları ile telefonunuza aktarabilirsiniz.

Ayrıca bluetooth usb aparatı var ise yine bilgisayarla telefon arasında iletişim kurup veri aktarımı yapabilirsiniz…

Kolay gelsin

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 04 Kasım 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bilgisayardan telefona mesaj olarak resim gönderme pcden telefona resim koyma telefondan bilgisayara resim atma
 
 

Notlar ›

 
Resimli taslak: Resimli taslak; aslında bir teknik dekupajdır. Bu kurgulama işleminde sahnelerin hem sözcüklerle bir betimlemesi yapılır hem de her sahne çizgi filmlerde olduğu gibi şematik bir biçimde görselleştirilir.
Resimler & Hayaller: Resimler & Hayaller, Gökhan Özen'in beşinci stüdyo albümü. Albümde 10 şarkı ve iki şarkının remixleri yer alıyor.
İllüstrasyon: İllüstrasyon (Fransızca: illustration), resim sanatının abartılı ya da doğada benzeri görülemeyecek ve deneysel olarak kurgulanamayacak kompozisyonların resmedilmesi demektir.
Resim (şarkı): Resim (single), Ajda Pekkan'ın 2009 yılının Mayıs ayında yayınladığı single çalışmasıdır.
 

0 Yorum ›

 

Bilgisayardan Telefona Resim Atma Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bilgisayardan Telefona Resim Atma ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.