TeknolojiBilgisayarımın ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım?

Bilgisayarımın ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda aksi bir durum yoksa en kötü ihtimalle onboard bir ses kartı mutlaka vardır. Lakin bundan bile emin değilseniz bilgisayarınızın önüne arkasına bakın mikrofon, kulaklık yada bir hoparlör giriş çıkışı var ise bilgisayarınızda ses kartı var demektir.

Bilgisayarımın ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım?
Şayet yine ses kartı olup olmadığını anlayamadıysanız aygıt yöneticisi’ni  kullanabilirsiniz.

Bu adımları uygulayabilmeniz için yönetici olarak oturum açmanız gerekir.

Başlat düğmesi , Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Aygıt Yöneticisi’ni tıklatarak Aygıt Yöneticisi’ni açın.‌ Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

Taktığınız ses kartını görmek için Ses, video ve oyun denetleyicileri bölümünü genişletin. Söz konusu bölüm görüntülenmiyorsa veya listede ses kartı yoksa ya bilgisayarınızın ses kartı yoktur, ya da ses kartının sürücüsü gerektiği gibi yüklenmemiştir.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
elbehemce - 05 Mayıs 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bilgisayarda ses kartı olup olmadığını nasıl anlarız pc de ses kartı olup olmadığını nasıl anlarız ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım bilgisayarımda ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım bilgisayarda ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım bilgisayarımda ses kartı olduğunu nasıl anlarım ses kartı olup olmadığını nasıl anlarız ses kartının olup olmadığını nasıl anlarım bilgisayarda ses kartının olup olmadığını nasıl anlarız ses kartı gişrişler
 
 

1 Yorum ›

 
  1. barış büyükyılmaz Mayıs 23rd, 2015 - Saat: 15:49:37

    video codec bileşenleri yazıyor… ne demek???

Bilgisayarımın ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım? Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bilgisayarımın ses kartı olup olmadığını nasıl anlarım? ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.