Soru & CevapBir Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir

Bir Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Bir Erkeğin Aşık Olduğu, Sevdiği Nasıl Anlaşılır? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Bir Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir ve Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Bir Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir

Bir Erkeğin Aşık Olduğu, Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Soru

Nasıl anlarız

Cevap

Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok. Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz, halinden, davranışlarından, ilgisinden…
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin. Bir insanı çok sevmek ayrı şey, sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey. Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyorBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı, güven, insanlık gibi duyguları, aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama " yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum, saçmalıyorum vs. "

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin. O küçümsediğiniz şeyler, gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni, ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bir erkeğin bir kızı sevdiği nasıl anlaşılır bir erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır bir kızın erkeği sevdiği nasıl anlaşılır bir erkeginbir kızı sevdiği nasıl anlaşılır bir kızın bir erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır Erkegin ERKEĞİN HAYATINDA BİRİ OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR erkegin kadini sevdigi nasil anlasilir erkegin sevdigi nasil anlasilir testi 20 yildir sevdigim erkegi unutamiyorum
 
 

Notlar ›

 
Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım: Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım, Yıldız Tilbe'nin dokuzuncu albümüdür. Albüm Avrupa Müzik tarafından piyasaya sürülmüştür.
Sevdiğim Şarkılar: Sevdiğim Şarkılar, Yaşar'ın Nisan 2003 'de Topkapı Müzik etiketiyle çıkarttığı dördüncü albümüdür. Albüm yapımında Murat Tunalı, Mehmet Gündüz ve Tansel Doğanay ile çalışmıştır.
Sevdiğim Uşak: Sevdiğim Uşak, Vecdi Uygun ve Safa Önal'ın senaryosunu yazdığı, Nuri O. Ergün'ün yönettiği 1971 yapımı Türk filmidir.
Sevdiğin, Kırşehir: Sevdiğin, Kırşehir ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Sevdiğiniz Şarkılar: Sevdiğiniz Şarkılar, Ferdi Özbeğen'in 1986 yılında Yaşar Kekeva Plak tarafından yayımlanan, 14. albümü.
 

0 Yorum ›

 

Bir Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Bir Erkegin Sevdigi Nasil Anlasilir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.