ProgramAraçlarBirinci Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe Türkçe İndir

Birinci Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından üretilmiş olan Windows Vista Service Pack 1 Türkçe programının son sürümünü () bu sayfadan indirebilirsiniz. Windows Vista Service Pack 1 Türkçe resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Birinci Servis Paketi… Windows Vista Service Pack 1 Türkçe indir

Birinci Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe Türkçe İndir

Windows Vista Service Pack 1 Türkçe İndir

Windows Vista Service Pack 1 final sürümü sonunda yayınlandı. Bu paketi Vista’nıza kurarak işletim sisteminizi daha hızlı çalıştırabilirsiniz. Donanımınızla da daha uyumlu bir işletim sistemine sahip olmak istiyorsanız bu servis paketini kurmanızı tavsiye ederiz.

İlk bakışta göze çarpan bir değişiklik olmadığını belirtmek gerek. En azından son kullanıcı açısından görsel bir değişiklik olmadığını belirtmek gerek. SP 1 ince ayarları kapağın altında yapılmış durumda. Bu sayede de bilgisayarınız artık daha güvenilir ve sağlam. Yani daha az sistem çökmesi olacak. Ve donanımınızla artık çok daha uyumlu çalışacak şekilde düzenlemeler de getirilmiş. Ayrıca yazılımlar için de artık daha uygun hale gelmiş. Microsoft bütün bu değişikliklerin yanında güvenlik güncellemelerini de unutmamış.

Not: x64 Vista kullanan kullanıcılar program yükleme bilgisi bölümünden uyumlu versiyonu indirebilirler.

Vista’nızı daha verimli kullanmak istiyorsanız bu servis paketini kullanmanızı öneririz.
Windows Vista SP1′in ön versiyonunu kullanıyorsanız final sürümünü yüklemeniz için bu beta veya pre- versiyonunu öncelikle bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekli. Hatta Vista SP1 RC kullanıyorsanız, Windows Update bölümünde güncelleştirme için Vista SP1′i göremezsiz. Öncelikle bu RC(release candidate)’i kaldırmanız gerekli. Ardından yeni güncelleştirmeler için “Check for new updates” seçeneğini kullanarak SP1′i görebilirsiniz. Ardından yükleme için tüm adımları izleyin. Ve güncelleştirme bittikten sonra da sisteminizi yeniden başlatın.

Arama Kelimeleri: Windows Vista Service Pack 1 Türkçe bedava indir, windows vista service pack 1 türkçe son sürüm indir, windows vista service pack 1 türkçe türkçe indir (tr dil paketi, yaması), windows vista service pack 1 türkçe ücretsiz yükle full free download vs…


Not: Windows Vista Service Pack 1 Türkçe anlamı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programın resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Birinci Servis Paketi İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
vista service pack 1 bilgisayara resimli anlatım vista sp1 hotfile vista sp1 türkçe dil paketi vista sp1 yükle window vista service pack 1 yüklesem programlarım silinir mi windows vista - service pack 1 (32-bit) - indir - tr serial windows vista all tr dil paketi indir windows vista service pack 2 türkçe dil paketi windows vista service part 2 son sürümindir windows vista sp1 türkçeleştirmek resimli analatım
 
 

Notlar ›

 
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Orta Dünya evreni: J. R. R. Tolkien, İngiliz Edebiyatı'na bir mitoloji kazandırmak gayesiyle "Orta Dünya evreni"ni kurguladı.
Serviçen Efendi: Serviçen Efendi, asıl adı Serovpe Viçenyan (22 Kasım 1815, İstanbul-2 Ekim 1897, İstanbul), Ermeni asıllı Osmanlı hekim.
Servis odaklı mimari: Servis odaklı mimari veya hizmet yönelimli mimari (İng. Service-oriented Architecture (SOA)), bilgisayarda sistemlerin işlevselliklerini iş süreçleri etrafında gruplaştırarak sistem geliştirmesi ve bütünleştirilmesinde yol gösteren bir yazılım tasarımı felsefesidir.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
 

0 Yorum ›

 

Birinci Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe Türkçe İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Birinci Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe Türkçe İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.