SağlıkBoy kilo Oranı Hesaplama

Boy kilo Oranı Hesaplama

Sponsorlu Bağlantılar

İdeal kilonuzu hesaplama yöntemlerinden birden çok sayfada bahsettik. Sitede arama yaparak bu sayfalara ulaşabilirsiniz. Şimdi de ideal boy / kilo oranından bahsedelim.

Boy kilo Oranı Hesaplama

İdeal boy kilo oranı nedir?

Boy ve kilonuzun oranı belli bir sayı aralığındaysa ideal oranınız odur. Yani eğer 90 kg 1.60 cm iseniz ideal oranınızı çok aşmışsınız demektir. İdeal oranınız hem sağlığınız hem de güzel bir görünüme kavuşmanız için önemlidir. Bu orana ulaşmak için boyunuzu uzatamayacağınıza göre fazla kilolarınızı vermelisiniz. Verdiğiniz her kilo ideal boy / kilo oranınıza biraz daha yaklaştıracaktır.

Peki ideal boy kilo oranınız nedir?

İdeal boy kilo oranınızı aşağıdaki form aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

 

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
kilo boy oran boy kilo oranı hesaplama boy kilo hesaplama kilo boy oranı hesaplama boy ve kilo oranı hesaplama 1 60 boya kaç kilo yaş kilo boy oranı hesaplama kilo ve boy oranı kilo boy oranı Boy Ve Kilo Hesaplama
 
 

Notlar ›

 
Hesaplamalı fizik: Hesaplamalı fizik, fizik sorunlarını çözebilmek için sayısal algoritmaların üretilmesi ve gerçeklenmesini içerir.
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik: Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, bilimsel araştırma metotları içerisinde oldukça yeni olan bir daldır.
Hesaplamalı akışkanlar dinamiği: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (HAD), akışkanlar mekaniği problemlerinin analizi ve çözümlenmesi için sayısal yöntem ve algoritmaların kullanıldığı bir akışkanlar mekaniği bilimi dalıdır.
 

0 Yorum ›

 

Boy kilo Oranı Hesaplama Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Boy kilo Oranı Hesaplama ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.