Soru & CevapCartoon Network Frekans Turkce

Cartoon Network Frekans Turkce

Sponsorlu Bağlantılar

Cartoon Network Frekans Turkce ve Cartoon Network Neden İngilizce ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Cartoon Network’ün Türkçe Yayın Frekansı Nedir? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Cartoon Network Frekans. Yayın Tipi: Standart Çözünürlük (SD) TV Şifre: Şifresiz. Cartoon Network Frekans: 11862 Symbol Rate (Sinyal Oranı): 27500 FEC: 5/6 Video PID (Görüntü): 107 Audio PID (Ses): 207 Polarizasyon: H…Şubat 2013

Cartoon Network Frekans Turkce

Cartoon Network’ün Türkçe Yayın Frekansı Nedir?

Soru

Arkadaşlar kardeşim cartoon network u çok seviyor arkadaşından frekansı almış frekans turk1B 11862 27500 yatay kanal aramadan yazdım cartoon network geldi reklamlar falan türkçe ama çizgi filmlern hepsi ingilizce arkadaşınınkide aynı frekans ama onlarınki türkçe bizimkininde türkçe olması için ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler..

Cevap

Öncelikle Kumandanıza bakın sonra Genelde kırmızı tuş olur (Audıo) tuşuna basın. (bu arada bunları yaparken CARTOON NETWORK açık olacak.

–Audıo tuşuna basınca Orada ENGLISH YAZICAK sizde sağ veya sol tuşuna felan basın ve onu türkçe yapınız.

–Ve sonra Mutlu Son..

Cartoon Network Artık Türkçe.

Kendi buluşum.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 04 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
cn turkce frekans cartoon network neden ingilizce ağla ingilizce ilgili yazı cartoonnetwork türkiye cartoonnetwork türkçe giriş yap cartoon network türkiye frekansı CARTOON NETWORK SİNYAL NUMARASI cartoon network sinyal CARTOON NETWORK ingilizce nasıl türkçe yapabilirim cartoon network ingilizce frekansı
 
 

Notlar ›

 
Cartoon Network: Cartoon Network (kısaltması CN, kurumsal adı The Cartoon Network, Inc.) Turner Broadcasting tarafından kurulan Amerikan kablolu televizyon ağıdır.
Cartoon Network (Türkiye): Cartoon Network Türkiye, TBS Avrupa tarafından Turner Entertainment Broadcasting System kullanılarak 1992'de yayına sokulmuş uluslararası bir çizgi film kanalı olan Cartoon Network'ün Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Azerbaycan'da yayın yapan koludur.
Cartoon Network Studios: Cartoon Network Studios ABD'li animasyon çizgi film yapım şirketi. Time Warner media conglomerate'in yardımcı bir şubesi olan Turner Broadcasting System'in , Cartoon Network Stüdyoları üretilenlerin merkez noktalarıdır ve gelişip artması için programlar canlandırıldı ve Cartoon Network'e bağlandı.
Cartoon Network (ABD):
Cartoon Network (Avrupa): Cartoon Network'ün dünya çapındaki kanalları için bakınız.
: Ağ şu anlamlara gelebilir:
Network News Transfer Protocol: NNTP, Network News Transfer Protocolün kısaltmasıdır. Genellikle Usenet erişimi, ve Usenet trafiği taşıyan sunucular tarafından kendi aralarında kullanılır.
Ağ Dosya Sistemi: Ağ Dosya Sistemi (İngilizce Network File System, kısaca NFS), Sun Microsystems tarafından 1984 yılında geliştirilmiş, ağdaki bilgisayarların ortak bir dosya sistemine, yerel diskleri kadar kolay ulaşmasını sağlayan, RPC temelli dağıtık dosya sistemi yapısıdır.
Network Time Protocol: NTP Network Time Protocolün kısaltmasıdır. Türkçesi Ağ Zaman Protokolü'dür. NTP, değişken gecikmeye sahip paket anahtarlamalı ağlar üzerindeki bilgisayarların saatlerinin eş zamanlanmasının sağlanması için kullanılan bir protokoldür.
NAT: Network Address Translation (Ağ Adresi Dönüştürme), TCP/IP ağındaki bir bilgisayarın yönlendirme cihazı ile başka bir ağa çıkarken adres uzayındaki bir IP ile yeniden haritalandırma yaparak IP paket başlığındaki ağ adres bilgisini değiştirme sürecidir.
Frekans modülasyonu: Frekans modülasyonu, İletişim teknolojisinde (yayıncılıkta) kullanılan bir modülasyon türü. FM kısaltmasıyla gösterilir.
Frekans ölçer: Frekans ölçer, Rezonans boşluğu kullanılarak frekans ölçümü yapma prensibiyle çalışır. Bu boşluk ayarlanarak gelen sinyalin frekansmetre içerisinde rezonansa girmesi sağlanır.
Sinyal boğucu: Sinyal boğucu (Sinyal karıştırıcı, Sinyal bozucu, jammer), bir alıcı-vericı sistemde aradaki iletişim ortamını bozmaya yarayan alete denir.
Türkçe: Türkçe veya Türkiye Türkçesi, batıda Balkanlar’dan doğuda Hazar Denizi sahasına kadar konuşulan Altay dillerinden biridir.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Önceleri araştırma şirketi Nielsen Music Turkey'in ve internet sitesinde yayınlanan Türkçe Top 5 listesinde, daha sonra yine Nielsen'e bağlı olarak twitter'da Music Top Tr sayfası üzerinde ilk 3'ü yayınlanan listedir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür.GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
 

3 Yorum ›

 
  1. Kamer Şubat 20th, 2016 - Saat: 17:50:52

    Cok faydali bir bilgi oldu tesekkur ederim size…

  2. Güneş Mart 28th, 2016 - Saat: 22:00:49

    Güzel bir kanal

  3. tahsin Eylül 10th, 2016 - Saat: 21:59:39

    Filmlerin kimi türkce kimi ingilizce nasıl iş bu

Cartoon Network Frekans Turkce Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Cartoon Network Frekans Turkce ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.