Kültür / SanatBiyografilerCem Bezeyiş Kimdir Cem Bezeyiş Hayatı ve Biyografisi

Cem Bezeyiş Kimdir Cem Bezeyiş Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cem Bezeyiş kimdir, Cem Bezeyiş hayatı, Cem Bezeyiş biyografisi, Cem Bezeyiş kim, Cem Bezeyiş hakkında bilgiler Cem Bezeyiş ile ilgili bilgi vs..

Cem Bezeyiş Hayatı

1984 yılında Hakan Girit ile Piramit grubunu kurup T.R.T.’nin çeşitli programlarına katılmışlar, 1992 yılından sonra Piramit’e ara verme kararı almışlar.

Daha sonra Cem Bezeyiş 1996 yılında ilk albümü olan “Kontrol Altında” isimli albümünü çıkarmıştır.

Bu albümde Elektrik, akustik gitarı, elektrik piyanoyu kendisi çalmıştır.

2003 yılında tekrar Hakan Girit ile Piramit’i toplayıp 2003 yılında “Zamanımı Geri Ver” adlı albümünü çıkarmışlardır.

“Zamanımı Geri Ver” adlı albümde Cem Bezeyiş ile birlikte çalan diğer sanatçılar ve Cem Bezeyişin sırtlandığı enstrümanlar;

Vokal – Hakan Girit ,
Elektro – Akustik gitar – Cem Bezeyiş ile Kıvanç Kaytanlı ,
Bass gitar – Barış Koşbay ,
Klavye – Tolga Suater,
Davul – Ufuk Kaplan.

Not: Cem Bezeyiş hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Cem Bezeyiş kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Cem Bezeyiş ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
cem bezeyiş biyografi cem bezeyiş kimdir
 
 

Notlar ›

 
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
 

0 Yorum ›

 

Cem Bezeyiş Kimdir Cem Bezeyiş Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Cem Bezeyiş Kimdir Cem Bezeyiş Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.