ProgramAraçlarCep Telefon Rehberimi Yedekle İndir

Cep Telefon Rehberimi Yedekle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

AhsenSoft tarafından üretilmiş olan Cep Telefon Rehberimi Yedekle programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Cep Telefon Rehberimi Yedekle resimli anlatım sayfasıdır.

Cep Telefon Rehberimi Yedekle İndir

Cep Telefon Rehberimi Yedekle İndir

Üreticinin Açıklaması:

Hiç cep telefonunuzun rehberi yanlışlıkla silindi veya kayboldu mu ? Bütün arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla bağlantınız olan bütün numaralarınızın bulunduğu telefon rehberinizi Excel dosyası olarak yedeklemek ister miydiniz? Veya telefon rehberinizi Excel de kolayca hazırlayıp, cep telefonunuza göndermeyi?
Bu programla, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza aktardığınız rehber dosyanızı kolaylıkla Excel formatına çevirebilir, düzenleyebilir ve tekrar cep telefonunuza gönderebileceğiniz vcf formatına çevirebilirsiniz. Veya Excel de kendinize sıfırdan bir rehber hazırlayıp, bunu cep telefonunuza gönderebileceğiniz hale getirebilirsiniz.

Program Excel içerisinde çalışmaktadır. Kurulum tamamlanınca kendisi Excel e otomatik olarak entegre etmektedir ve kendi menüsünü otomatik olarak oluşturmaktadır.

Not: Program cep telefonundan şu anda veri aktarımı yapmaz, sizin aktardığınız dosya üzerinde çalışır. Nasıl veri aktaracağınızı telefonunuzun kataloğunda bulabilirsiniz.
 

Arama Kelimeleri: Cep Telefon Rehberimi Yedekle bedava indir, cep telefon rehberimi yedekle son sürüm indir, cep telefon rehberimi yedekle türkçe indir (tr dil paketi, yaması), cep telefon rehberimi yedekle ücretsiz yükle, full free download vs…


Not: Cep Telefon Rehberimi Yedekle programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Cep Telefon Rehberimi Yedekle indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 20 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
bg telefon defteri v1 0 samsung d900i rehber yedekleme samsung e250 rehber yedekleme samsung e250 telefon rehberi yedekleme samsung e250 bluetooth ile rehber atma samsung e250 rehber ayarları samsung e250 rehber kopyalama programı indir samsung e250 rehber yedekleme programı samsung e250 telefon rehberi programi samsung e250 telefon rehberini aktarma
 
 

Notlar ›

 
Türkiye'deki telefon numaraları: Türkiye'deki telefon numaraları sayfası, Türkiye'deki telefon numaralandırma sistemi ve belirli hizmetlere tahsis edilmiş numara ve kodlarla ilgili bilgi verir.
Telefon Kulübesi (film): Telefon Kulübesi (İng:Phone Booth), Keskin nişancı ve seri katil tarafından bir telefon kulübesinde rehin tutulan bir adamın konu edildiği 2002 yılı ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir.
Teléfonos de México S.A.B. de C.V.: Teléfonos de México S.A.B. de C.V. (), daha çok bilinen ismiyle Telmex,
Telefoncular: Telefoncular, İstanbul Telefon Şirketi'ni kuran İngilizler 1912'de tarafından kurulan ve şirketin teknisyen ve çalışanlarının yer aldığı eski futbol kulübü.
 

0 Yorum ›

 

Cep Telefon Rehberimi Yedekle İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Cep Telefon Rehberimi Yedekle İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.