SağlıkŞifalı BitkilerCivan Perçemi Yarım Banyo Kürü

Civan Perçemi Yarım Banyo Kürü

Sponsorlu Bağlantılar

Civan perçemi yarım banyo kürü için yapmanız gereken çok basittir. Ama biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Civan Perçemi Yarım Banyo Kürü

  1. 100 gram civan perçeminin yaprak ve çiçekleri tam olarak geceden soğuk suyun içine konur.
  2. Ertesi gün kaynama derecesine kadar ısıtılıp, banyo suyuna ilave edilerek kullanılır.
  3. Yalnız banyo sırasında böbrek bölgesi suyun dışında kalmalıdır.
  4. 15 dakika suda kalınır.
  5.  banyo sonrası kurulanmadan havluya sarınarak bir saat kadar dinlenilir.
 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
elbehemce - 01 Mayıs 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
civan perçemi oturma banyosu nasıl yapılır civan perçemi banyosu nasıl yapılır civan perçemi ile yaım banyo civanperçemi kürü banyo kürü civanperçemi yarım banyo civan perçemi banyosu civanperçemi banyosu nasıl olur Yarım banyo nasıl yapılır civanperçemi banyosu nasıl yapılır civanperçemi banyosu ne sıklıkla yapılmalı
 
 

Notlar ›

 
Civan Canova: Civan Canova (d. 28 Haziran 1955; Ankara), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, oyun yazarı.
Civankapıcıbaşı Sultanzade Semiz Mehmed Paşa: Semiz Mehmet Paşa I. İbrahim saltanatında 31 Ocak 1644 - 17 Aralık 1645 tarihleri arasında bir yıl on ay on yedi gün sadrazamlık yapmış bir Osmanlı devlet adamıdır.
Civan Gasparyan: Civan Gasparyan (Ermeni: Ջիվան Գասպարյան; 12 Ekim, 1928; Solag), Ermeni balaban virtüözü.
Civan, Borçka: Civan, Artvin ilinin Borçka ilçesine bağlı bir köydür.
Yarımada: Yarımada, üç tarafı su ile çevrili bir tarafı karaya bağlı kara parçasına denir.
Yarımada Savaşı: Yarımada Savaşı (İspanyolca: Guerra de la Independencia) (Bağımsızlık Savaşı), Fransız Devrim ve Napolyon Savaşları'nın İber Yarımadasında geçen bölümü (1808 - 1814).
Yarım Elma: Yarım Elma, komedi türünde Türk televizyon dizisi.
Yarımburgaz Mağarası: Yarımburgaz Mağarası, İstanbul'un yaklaşık 22 kilometre batısında, Küçükçekmece Gölü'nün 1,5 kilometre kadar kuzeyinde bulunmaktadır ve Eosen kökenli karstik kireçtaşı oluşumlarının içine oyulmuştur.
Yarımküre: Yarımküre ya da yarıküre (İngilizce: hemisphere), yerkürenin ekvator vasıtasıyla ikiye bölündüğü farzedildiğinde kuzeyde ve güneyde kalan yarıları ile, 0° boylamı ile bölündüğü farzedildiğinde doğuda ve batıda kalan yarılarından herbirine verilen isim.
Banyosunda Betşeba: Banyosunda Betşeba, Rembrandt'ın 1654 yılında yaptığı yağlıboya tablosu. Eserde poz veren model aynı zamanda ressamın sevgilisi olan Hendrickje Stoffels'tir.
Kurucaşile: Kurucaşile, Bartın ilinin Amasra ve Ulus ile birlikte 3 ilçesinden biridir. Bartın şehir merkezine 52 km uzaklıkta Karadeniz kıyısında şirin bir ilçedir.
Kuru burunlu maymunlar: Kuru burunlu maymunlar (Haplorrhini) primatlar (Primates) takımının iki alt takımından birisi. Diğer alt takım nemli burunlu maymunlar (artık kabul görmeyen eski sınıflandırmalarda Tarsiiformes grubu dahilinde önmaymunlardı).
Kurum: Kurum kavramı, günlük dilde çeşitli kuruluşları tanımlamak amacıyla kullanılır. Kurum sözcüğünün bilimsel anlamı, çoğunluğun aynı şekilde ve sıklıkla ortaya koyduğu davranışlarımızın toplamıdır, örüntülerdir.
Kuruş: Kuruş önceden guruş, birçok ülkede farklı zaman dilimlerinde kullanılmış para birimi.
Organizasyon: Organizasyon, örgüt , teşkilat , kuruluş ; ortak bir amaç çerçevesinde kurulmuş, ortak bir çalışma düzenine sahip, kendi verimini yönetebilen toplumsal bir düzen.
 

0 Yorum ›

 

Civan Perçemi Yarım Banyo Kürü Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Civan Perçemi Yarım Banyo Kürü ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.