Soru & CevapDilsiz Harita Uzerinde Goller

Dilsiz Harita Uzerinde Goller

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Dilsiz Harita Uzerinde Goller ve Turkiye Dilsiz Haritasi Goller hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Dilsiz Göller Haritası Bulabilir Misiniz? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Dilsiz Harita Uzerinde Goller

Dilsiz Göller Haritası Bulabilir Misiniz?

Soru

Dilsiz göller haritası bulabilir misiniz? (sadece içi doldurulan dilsiz haritalar)(ama göller için olanından).

Cevap

TÜRKİYE DİLSİZ AKARSULAR VE GÖLLER HARİTASI. PNG

Type of file: File Size: 199 KB Uploaded: 2008-11-29 Last downloaded: 2009-03-09 Comments:
Share

> > > Al bakalım güle güle kullan

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 20 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
Trkiye dilsiz haritas türkiye dilsiz haritası üzerinde göller türkiye dilsiz haritası dilsiz harita türkiye dilsiz harita türkiye göller haritası türkiye dilsiz harita üzerinde göller dilsiz harita dilsiz harita dilsiz harita üzerinde akarsular dilsiz harita üzerinde göller
 
 

Notlar ›

 
Dilsizdağı, Kalkandere: Dilsizdağı, Rize ilinin Kalkandere ilçesine bağlı bir köydür.
Bâleybelen: Bâleybelen (dilsizlere dil veren), Muhyi-i Gülşeni (1528-1604) tarafından itikadî bilgileri avamdan sakınıp sırlamak ve Osmanlı'da ortak kültür dili yaratmak üzere 1574'de kurgulanan dünyadaki ilk yapay dil.
Harita mühendisliği: Harita mühendisliği, yeryüzünün tamamının veya bir parçasının çeşitli tekniklerle (uydulardan konum belirleme, uydu görüntüleri vb.) metrik anlamda ölçülmesi ve elde edilen mekansal verilerin bilgisayar ortamında değerlendirilerek harita ve planlar şeklinde ifade ve tasvir edilmesi; ayrıca konuma bağlı her türlü ölçüm, hesaplama, analiz ve görselleştirme çalışmaları ile ilgilenen mühendislik dalıdır.
Kartografya: Kartografya, harita ve harita benzeri gösterimleri üretmek amacıyla uygulanan, gerekli tüm çalışmaları kapsayan bilim, teknik ve sanattır.
Harita Genel Komutanlığı (Türkiye): Harita Genel Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığı'na bağlı asli görevi yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların yapılması olan askeri bir birimdir.
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası: Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, Türkiye'de 6235 (7303) sayılı yasalarla kurulmuş olan kamu kurumu niteliğinde bir meslek örgütüdür.
Üzerinde yerleşim bulunan Hırvat adaları: Bu sayfa Hırvatistan'ın üzerinde yerleşim bulunan adalarının 31 Mart 2001 tarihindeki nüfuslarına göre sıralanmış listedir.
Üzerinde güneş batmayan imparatorluk: Güneşi Batmayan İmparatorluk, İngiltere başta olmak üzere tarihteki bazı deniz aşırı imparatorluklar için kullanılan terimdir.
Japonya: Japonya (Japonca: 日本, Nihon ya da Nippon, resmî adı 日本国, Nihon-koku ya da ') Doğu Asya'da bir ada ülkesidir. Büyük Okyanus'ta bulunan Japonya Çin, Kore ve Rusya'nın doğusunda, kuzeyde Ohotsk Denizi'nden güneyde Doğu Çin Denizi'ne kadar uzanır. Japonca adını oluşturan kanji karakterler "güneş" ve "köken" anlamına gelir. Bu nedenle Japonya "Doğan Güneşin Ülkesi" diye de bilinir.
Göller Yöresi: Göller Yöresi, Akdeniz Bölgesi'nin batısında Antalya, Isparta, Konya, Afyon ve Burdur illeri arasında kalan bölgedir.
Göller, Sungurlu: Göller, Çorum ilinin Sungurlu ilçesine bağlı bir köydür.
Göller, Doğubayazıt: Göller, Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesine bağlı bir köydür.
Göller, Sinop: Göller, Sinop ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Göller, Hınıs: Göller, Erzurum ilinin Hınıs ilçesine bağlı bir köydür.
 

0 Yorum ›

 

Dilsiz Harita Uzerinde Goller Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Dilsiz Harita Uzerinde Goller ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.