SağlıkGenel SağlıkSağlıklı YaşamDoğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri

Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Eritme Egzersiz Hareketleri (resimli Anlatım) ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bu yazı Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri ve Gobek Eritme Yontemleri hakkında bilgiler içerir. Bu not umarım işinize yarar.

Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri

Göbek Eritme Egzersiz Hareketleri (resimli Anlatım)

Göbek Eritme Egzersiz Hareketleri (Resimli Anlatım)

Göbeğinizi eritmek için yapabileceğiniz resimli göbek eritme egzersizleri, ve resimli göbek eritme hareketleri..

Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri: 1. Hedef ön karın kasları
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Sırtüstü uzanın. Bel çukurunuzun altında üzüm olduğunu hayal edip bu çukuru korumaya çalışın. Bacaklarınızı table tab denilen fotoğraftaki konuma getirin. Ellerinizle başınızı destekleyin ve önce göğüs kafesinizi havayla doldurup bu havayı nefesinizle boşaltırken, yalnızca karnınıza odaklanarak bacaklarınıza doğru kalkın. Bunu 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 2 Spastik bacak
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Yine bel çukurunu koruyarak sırtüstü yatın. Ayak tabanlarınızı birleştirip fotoğraftaki spastik pozisyonu alın. Derin nefes alın, nefesinizi verirken ellerinizle ayaklarınıza doğru uzanmaya çalışın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 3 Uzan, yakala
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik konumda havaya kaldırın. Bel çukuruna dikkat! Ellerinizle, yalnızca karın kaslarınızdan güç alarak ayak bileklerinizi tutmaya çalışın. Karın kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 4 Karın stebi
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Yine bel çukurunu muhafaza ederek sırtüstü uzanın. Ellerinizle poponuza güç verin. İki bacağınızı birlikte yere paralel olacak biçimde kaldırın. Önce derin bir nefes alın ve bu sırada bir bacağınızı göğsünüze yaklaştırın, nefes verirken bu bacağınızla havayı tekmeleyip diğer bacağınızı göğsünüze çekin. Yürüyormuş gibi hareketi 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 5 Çift bacak hareketi
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik olacak biçimde kaldırın. Derin nefes alın, verirken bacaklarınızı gergin biçimde yavaş yavaş yere doğru indirin. Ancak yere değdirmeden nefes alın ve verirken yine kaldırın. Bu hareketi yaparken tüm gücünüzle karın kaslarına odaklanın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 6 Yerde dans
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Yan karın kaslarını çalıştıran bu harekette, fotoğraftaki pozisyonu alın. Üstteki bacağın ters tarafındaki dirseğinizi yukarıdaki bacağın diz kapağına değdirmeye çalışın. Bu hareketi iki tarafınızla 15 kez tekrarlayın. Belinizi incitmemeniz için mutlaka bel çukurunuzu bozmamaya ve karın kaslarına odaklanmaya çalışın.
kaynak: GeldiK Göbek eritme egzersizleri / Resimli göbek eritme egzersizleri ve hareketleri – GeldiK
kaynak: GeldiK http://www.geldik.com/showthread.php?t=42840
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 7 Karın balesi
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Yan olarak yatıp yere bakan kolunuzla fotoğraftaki gibi destek alıp vücudunuzun üst tarafını kaldırın. Dışta kalan bacağınızı gergin bir biçimde yukarıya kaldırırken aynı taraftaki elinizle bileğinizi tutmaya çalışın. Karın yan kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu harekette karnınızın içe çekili ve gergin olmasına özen gösterin. Aynı hareketi bu kez diğer tarafınıza uzanarak yapın. Her bir tarafınızla 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 8 Sarkaç
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Ellerinizle arkadan destek alıp vücudunuzun üst kısmını fotoğraftaki pozisyona getirin. Göbek eritme hareketleri çok da kolay değil.. Bacaklarınızı dizlerinizden bükülü olarak kaldırın. Birbirine bitişik halde, önce sağa sonra sola doğru sarkaç hareketi yapın. Bu sırada yan karın kaslarınızın gerildiğini hissedin. Hareketi 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 9 Yukarı şınav
Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Uzanın. Göbeğimizi eritmek için her yolu deneyeceğiz. Bacaklarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Karnınızdan güç alarak bedeninizi yükseltin. Kollarınızı gergin biçimde uzatıp ellerinizle bacak bileklerinizi tutmaya çalışın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın.
Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 10 Gerinme
Doğum Sonrası Göbek Eritme HareketleriGöbek eritmek için bu sefer yan yatın. Üstteki bacağınızı belinizin üstü hareket etmeden ileriye doğru gerin. Vücudunuzun üst kısmını ise ters tarafa döndürmeye çalışın. Bu sırada ellerinizle başınızı destekleyip kollarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Aynı hareketi farklı iki tarafınıza yatarak 10 kez tekrarlayın.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 21 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
doğum sonrası göbek eritme hareketleri doğumdan sonra göbek doğumdan sonra göbek eritme hareketleri göbek eritme hareketleri dogumdan sonra karın eritme hareketleri doğum sonrası göbek karın eritme hareketleri boyun fıtığı doguwdan sonra qarin eritme herteketleri egzersiz hareketleri göbek eritme resimli sezaryen doğum sonrası göbek eritme resimli anlatım
 
 

Notlar ›

 
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi (Orijinal adı: The Birthday Party), Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın 1957'de yazdığı tiyatro oyunu.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Göbeklitepe: Göbeklitepe Höyüğü, Şanlıurfa'da bir tepe üzerine kurulu Cilalı Taş Devrinden kalma, dünyanın bilinen en eski dini yapılar topluluğu.
Göbek bağı: Göbek bağı, memelilerde embriyoyu eteneye bağlayan dokuya verilen isimdir.
Göbekli, Alaşehir: Göbekli, Manisa ilinin Alaşehir ilçesine bağlı bir köydür.
Göbekören, Gürün: Göbekören, Sivas ilinin Gürün ilçesine bağlı bir köydür.
 

0 Yorum ›

 

Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Doğum Sonrası Göbek Eritme Hareketleri ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.