ProgramİnternetDosya Depolama Ve Paylaşım Programı İndir: Minus İndir Download

Dosya Depolama Ve Paylaşım Programı İndir: Minus İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Minus tarafından üretilmiş olan Minus programının son sürümünü (1.8) bu sayfadan indirebilirsiniz. Minus resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Dosya Depolama ve Paylaşım Programı indir… Minus indir

Dosya Depolama Ve Paylaşım Programı İndir: Minus İndir Download

Minus İndir

Min.us ile hayata geçirilen proje artık Minus.com üzerinden web serüvenine devam etmekte. En basit anlamıyla dosya paylaşım platformu olan servis özellikle fotoğraf paylaşımları, oluşturduğunuz klasör içindeki tüm içeriği aynı ekranda gösterebilmesi ve dilediğiniz zaman klasördeki herhangi bir dosyayı zip paketi olarak indirebilmenizi sağlaması bakımından benzer servislerden ayrılmakta. Windows durum çubuğuna simge olarak yüklenen Minus programı sadece bu kısayola tıklamanızı beklemekte. Sürükle-bırak işlemini yaparak karşınıza çıkan arayüzde tüm yükleme işlemlerini, geçmişte neler yüklediğinizi görebilmektesiniz.

Genel Özellikleri:

  • Metin dosyalarını okuyabilir, resimleri slayt olarak görüntüleyebilir, video dosyalarınızı izleyebilir ve ses dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yüklediğiniz masaüstünüzden yapabilirsiniz.
  • Yeniden tasarlanmış temiz görünümlü arayüz.
  • Dosya isimlerini yeniden adlandırma, düzenleme, silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Servise üye olduğunuzda size sunulan 50GB alanı ve arkadaşlarınızı davet ettikçe kazanacağınız 1GB’lık ek web alanlarını doyasıya kullanabilirsiniz. Kendinizi resim yüklemek için şartlamayın, sonuçta bu bir dosya depolama ve paylaşım platformu. Metin, resim, video ve benzeri dökümanlarınızı yükleyebilir, hızlı şekilde Facebook-Twittera göndererek daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Minus bedava indir, minus son sürüm indir, minus türkçe indir (tr dil paketi, yaması), minus ücretsiz yükle, Dosya Depolama ve Paylaşım Programı full free download vs…


Not: Minus programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Dosya Depolama ve Paylaşım Programı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Dosya Depolama ve Paylaşım Programı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 03 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
minus proqrami minus proqrami pulsuz indir pulsuz minus indir
 
 

0 Yorum ›

 

Dosya Depolama Ve Paylaşım Programı İndir: Minus İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Dosya Depolama Ve Paylaşım Programı İndir: Minus İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.