MultimediaDünyanın En Yakışıklı Erkeği

Dünyanın En Yakışıklı Erkeği

Sponsorlu Bağlantılar

İngiliz medyasının oylaması sonuçlarına göre dünyanın en yakışıklı erkeği  David Beckham seçilmiş. Buna göre en yakışıklı erkek o. Peki diğerleri kim. Küçük bir lise paylaşayım.

Dünyanın En Yakışıklı Erkeği

En Yakışıklı David Beckham

David Robert Joseph Beckham OBE[3] (d. 2 Mayıs 1975) İngiliz futbolcu. Los Angeles Galaxy’de forma giymektedir.

Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal (d. 19 Aralık 1980, ‘d??l?nh?l), Yahudi asıllı ABD’li oyuncu. Yönetmen Stephen Gyllenhaal ve senarist Naomi Achs’in oğlu, oyuncu Maggie Gyllenhaal’in da kardeşidir. İlk rolünü on yaşında oynayan oyuncu, ilk başrol deneyimini 1999 yılında, henüz on dokuz yaşındayken Ekim Düşü filminde canlandırmıştır.

Brad Pitt

William Bradley Pitt (d. 18 Aralık 1963 de Shawnee, Oklahoma, ABD) ABD’li oyuncu ve film yapımcısı.

Patrick Galen Dempsey

Patrick Galen Dempsey (doğum, 13 Ocak 1966 ) Amreikalı aktör ve araba yarışçısı. Dr. Derek Shepherd (“McDreamy”) rolü ile Grey’s Anatomy TV dizisinde ün yapmıştır. Indianapolis 500 ve birçok araba yarışında da hobi amaçlı olarak yarış hayatına devam etmektedir.

Johnny Depp

Johnny Depp (d. John Christopher Depp II, 1963), Amerika’lı oyuncu, senarist, yönetmen, yapımcı, müzisyendir.

Aşağıda diğer yakışıklı erkekleri görebilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 16 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
en yakkl erkek dunyanin en yakisikliıklı erkeği dünyanın en yakışıklı erkekleri dunyanin en yakisikliıklı 10 erkeği dünyanın en yakışıklı aktörleri yakışıklı dünyanın en yakışıklı senaristi en yakışıklı erkekler dunyanin en yakisikliıklı erkekleri en yakışıklı erkek
 
 

Notlar ›

 
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Merkezine Yolculuk: Dünyanın Merkezine Yolculuk veya Dünyanın Merkezine Seyahat (Orijinal adı: Voyage au centre de la Terre), Jules Verne tarafından yazılan klasikleşmiş 1864 bilim kurgu romanı.
 

0 Yorum ›

 

Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Dünyanın En Yakışıklı Erkeği ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.