Soru & CevapDuz Liseden Saglik Lisesine Gecis

Duz Liseden Saglik Lisesine Gecis

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Duz Liseden Saglik Lisesine Gecis ve Duz Liseden Saglik Meslege Gecis hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Düz Liseden Sağlık Meslek Lisesine Geçiş Yapılabilir Mi? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Müdürlüğümüze ulaşan dilekçeler incelendikten sonra geçiş işlemine uygun olan öğrencilerin geçişleri yapılır. NOT: 1. Faks yolu ile başvuru kabul edilmez.

Duz Liseden Saglik Lisesine Gecis

Düz Liseden Sağlık Meslek Lisesine Geçiş Yapılabilir Mi?

Soru

Düz liseden sağlık meslek lisesine geçiş kaç puan

Cevap

Oluyor düz liseden anadolukız mesleğe geçebilrsn de. Bende bişey sorcam lise1deyim düz lisede karnem teşekkür hiç 12yok iki tane 3 var bakırköy sağlık mesleğe nasıl geçicem. Buarada sbsden 380 puan aldım ACİL öğrenmem lazım!!!

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 02 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
lise 2 de saglik meslege gecis
 
 

Notlar ›

 
Geçiş metalleri: Geçiş metalleri veya bazı kimyacıların tabiri ile ağır metaller, sertlikleri, yüksek yoğunlukları, iyi ısı iletkenlikleri ve yüksek erime-kaynama sıcaklıla tanınırlar.
Uçuş seviyesi: Uçuş seviyesi (FL), herhangi bir hava taşıtının standart atmosfer basıncı hattına göre irtifası. FL kısaltması İngilizce flight level kavramının idir.
Geçiş ekonomisi: Geçiş ekonomisi devlet güdümlü ekonomi’den (planlı ekonomi) serbest ekonomi’ye geçiş yapmakta olan ekonomilere verilen teknik bir isimdir.
Geçişlilik (matematik): Matematik'te, geçişlilik kelimesi en az üç farklı anlamı taşıyabilir:
Difüzyon: Difüzyon, Geçişme veya Yayılma olarak da bilinir, maddelerin çok yoğun ortamdan az yoğun ortama göçü. Fiziksel kimyada ise moleküllerin kinetik enerjilerine bağlı olarak rastgele hareketlerine denir.
 

1 Yorum ›

 
  1. ali Eylül 25th, 2014 - Saat: 17:04:07

    endüstri meslekte okudum ortalama 85.53 hangi liselere gidebilirim saglıga geçebilirmiyim

Duz Liseden Saglik Lisesine Gecis Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Duz Liseden Saglik Lisesine Gecis ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.