Soru & CevapE Posta Gelen Kutusu

E Posta Gelen Kutusu

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede E Posta Gelen Kutusu ve E Posta Gelen Kutusu Acilmiyor hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. E-posta Gelen Kutusu Neden Açılmıyor? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

E Posta Gelen Kutusu

E-posta Gelen Kutusu Neden Açılmıyor?

Soru

Msn de e posta gelen kutumu açıyorum ama gelen mesajlarım açılmıo neden olabilir?

Cevap

Slm. Gecen gün yeni messengeri yükledim gayet normal calısıyodu fakat sonra gelen posta kutumun üzerine tıkladıgım da e-posta kutumun acılmadıgını farketim bişeyler yapmaya calıstım ama olmadı sonra sildim yükledim tekra aynı sorun devam ediyodu tekrar sildim hem program files dan hemde denetim masasından program ekle aldırdan sildim. Şimdi tekrar yüklemeye calısıyorum çalıstır yapıyorum bu programlar zaten bilgisayarınızda var diyo fakat hiçbir yerde yok başlat menüsünden arama motruna yazıyorum cıkmıyo ne yapıcam nasıl düzelticem lütfen biri bana yardım etsin((

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
e posta gelen kutusu e posta gelen kutusu indir e-posta gelen kutusu msn gelen kutusu indir incredimail mailler açılmıyor gelen kutusu indir e posta gelen kutusu açma programı indir gelen kutusu açılmıyor gelen kutusu programı indir bedava gelen kutusu indir
 
 

Notlar ›

 
PTT: Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye Cumhuriyeti'nin posta örgütüdür.
Posta kodu: Posta kodu, standart posta gönderilerinin ayrımının makine ile yapılmasını sağlamak üzere, posta gönderilerinin üzerine, alıcı adresiyle birlikte varış yerinin önüne, göndericiler tarafından yazılan rakam ya da rakam-harf karışımından oluşan işaretlerdir.
Pul (posta): Posta pulu, posta gönderilerinde posta ücretinin ödendiğini göstermek amacı ile kullanılan bir tarafı yapışkanlı kâğıt etiketlere denir.
Posta (gazete): Posta, Doğan Yayın Holding'e bağlı günlük Türkçe bir gazetedir. Rauf Tamer, Mehmet Ali Birand, Erdoğan Aktaş, Hakan Çelik ve Mesut Yar yazarları arasındadır.
Gelenek: Gelenek, bir toplumda, bir toplulukta çok eskilerden kalmış olmaları dolayısıyla saygın tutulup kuşaktan kuşağa iletilen, yaptırım gücü olan kültürel kalıntılar, alışkanlıklar, bilgi, töre ve davranışlar.
Geleneksel Çin yazısı: ¹¹Geleneksel Çin yazısı (Çince: 繁体字; pinyin: fántǐ zì), Çin yazısının eski çağlardan beri Çin'de kullanılan bir sürümüdür.
Gelengi: Gelengi ya da Geleni (Spermophilus), sincapgiller (Sciuridae) familyasının yer sincapları (Marmotini) oymağından Kuzey yarıkürede yayılım gösteren 38 türü olan kemirgen cinsidir.
Geleneksel Çin tıbbı: Geleneksel Çin tıbbı (GÇT) (İngilizce'de "Traditional Chinese medicine" olduğundan TCM veya T.C.M., basitleştirilmiş Çince: 中医学; Geleneksel Çince: 中醫學; Pinyin: Zhōngyī xué), binlerce yıldır Çin'de geliştirilen ve uygulanan geleneksel tıbbi uygulamaların bütününü tanımlamaktadır.
Gelendost: Gelendost, Isparta ilinin bir ilçesidir.
 

1 Yorum ›

 
  1. unsal calisir Mayıs 4th, 2016 - Saat: 10:37:23

    kafam karıştı.maillerimi alamıyorum

E Posta Gelen Kutusu Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken E Posta Gelen Kutusu ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.