Soru & CevapEn Guzel Facebook İsimleri

En Guzel Facebook İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin En Güzel Takma İsimler Nelerdir? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. En Guzel Facebook İsimleri ve Facebook Takma İsimler hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

En Guzel Facebook İsimleri

En Güzel Takma İsimler Nelerdir?

Soru

EN GÜZEL TAKMA İSİM NEDİR

Cevap

Ha siz sevgiliye takılabilecek lakabları diyorsunuz heralde internetten bulmuştum bi ara hıımm şunlardı
ninca tasbağım
optimist böceğim
şapşal ördeğim
sosyal bukalemunum
duygusal kaplumbağam
diye gidiyor işte öyle

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
en güzel facebook isimleri en güzel face isimleri facebook isimleri takma güzel facebook isimleri face isimleri takma facebook takma isimler en güzel facebook takma isimleri en güzel takma isimler facebook güzel face isimleri facebook isimleri kısa
 
 

Notlar ›

 
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt, Aksaray: Güzelyurt, Aksaray'ın ilçesi. Aksaray merkeze 45 km, Ihlara vadisine ise 15 km. uzaklıktadır.
The Social Network Song: The Social Network Song (Türkçe: Sosyal Ağ Şarkısı) ya da orijinal adıyla Facebook Uh, Oh, Oh, Valentina Monetta tarafından seslendirilen, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda San Marino'yu temsil edeceği açıklanan şarkıdır.
 

0 Yorum ›

 

En Guzel Facebook İsimleri Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken En Guzel Facebook İsimleri ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.