SağlıkGenel SağlıkKadın ve Erkek SağlığıErkek Penis Resimleri

Erkek Penis Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Erkek Penis Resimleri ve Penis Et Beni hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Penis Üzerindeki Siğiller Ve Tedavisi ile iligli olan sorularınızı gidereceğini düşünüyorum.

Erkek Penis Resimleri

Penis Üzerindeki Siğiller Ve Tedavisi

Penis Üzerindeki Siğiller ve Tedavisi

Penis üzerindeki siğiller vücudun diğer yerlerindeki siğillere benzer. Bütün siğiller gibi penisteki siğillere de virüsler neden olur. Bu da siğillerin bulaşıcı olduğu anlamına gelir. Cinsel bölgedeki siğiller, cinsel aktivite sırasında, eşe bulaşabilir veya ondan alınabilir. Penisinde siğil olan hastanın eşi de kendisiyle birlikte tedavi olmalıdır.

Belirtiler : Penisin başı veya sapı üzerinde siğiller.

Teşhis
Peniste siğiller görünüşlerinden teşhis edilirler. Bazen penis üzerindeki bir oluşum siğil gibi görünse de, aslında cinsel ilişkiyle bulaşan bir hastalığın veya habis bir tümörün belirtisi olabilir. Doktor bu farklı sebeplerden birinden şüpheleniyorsa, teşhis koyabilmek ve gerekli tedaviyi planlayabilmek için testler yapar.

Penis siğilleri zararsızdır. Ancak, tedavi edilmezse, eşe bulaşabilir ve penis üzerinde de çoğalabilir.

İlaç Tedavisi
Doktorunuz siğilleri yok etmek için sürülecek bir karışım reçetesi yazar. (Eczanelerde reçetesiz satılan siğil ilaçlarından alarak kendiniz sürmeye kalkmayın, çünkü bu ilaçlar penisin derisinden daha az hassas ciltler için hazırlanmıştır). Bazen bu siğilleri yok etmek için daha kapsamlı tedavi gerekebilir. Cryosurgery (çok düşük derecede soğuk uygulamak), lazer operasyonu veya elektrodissekasyon operasyonu gibi.

linkz_publisher_id = 12369;
linkz_scope = [‘linkzarea01’];

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 31 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
yarak çeşitleri ve büyüklüğü penıs resımlerı erkek reme organ penıs resimler mobil yarak resimleri yarak resimleri erkek yarak resimleri PENİS RESMİ yarak resmi erkek yarak resmi
 
 

Notlar ›

 
Erkek organ (çiçek): Erkek organ, stamen ya da anter olarak da bilinir, çiçeğin erkek üreme organı.
Erkekler Ağlamaz (film, 1999): Erkekler Ağlamaz 1999 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Boys Don't Cry dır.
Erkek millî futbol takımları listesi: Millî Futbol Takımlar Dünya üzerindeki tüm millî futbol takımları listesi.
Basketbol Erkekler Türkiye Kupası: 2007-08 sezonu 23. sü düzenlenen Basketbol Erkekler Türkiye Kupası ilk olarak 1966-1967 sezonundan başlayarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen bir turnuva olmuştur.
Penisilin: Penisilin, 1928 yılında Londra'da Sir Alexander Fleming tarafından Penicillium Notatum adlı küfte keşfedilen antibiyotik.
Ereksiyon bozukluğu: Ereksiyon bozukluğu, penis sertleşmesi bozukluğu veya halk arasındaki adı ile iktidarsızlık, cinsel güç yetersizliği veya sertleşme sorunu, bazı psikolojik ya da fizyolojik sağlık sorunlarından dolayı cinsel birleşme sırasında yalnız erkeklerde görülen ereksiyon olamama durumudur.
Penis başı: Penis başı, haşefe veya başçık, insan penisinin baş kısmıdır. Bu bölüm morumsu olup içindeki yoldan idrar, meni, mezi çıkışı olur.
Penis kıskançlığı: Penis kıskançlığı ya da pipi hasedi Sigmund Freud tarafından ortaya atılmış psikanaliz kuramına göre kadınların penise sahip olmadıklarını fark ettiklerinde hissettikleri eksikliktir.
 

0 Yorum ›

 

Erkek Penis Resimleri Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Erkek Penis Resimleri ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.