Soru & CevapEt İsareti

Et İsareti

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Benim ”@” İşareti Olmuyor Yardım Eder Misiniz? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Et İsareti ve Et İsareti Nasil Yapilir hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Et İsareti

Benim ”@” İşareti Olmuyor Yardım Eder Misiniz?

Soru

Beim Et işareti olmuyo LüTfen Yardım Edinnn

Cevap

@ işareti ALT GR tusu ile (klevyenin ara cubugunun hemen sağında bulunur) Q tusuna aynı anda basılmak suretiyle çıkar. Eğer sizde bu çıkmıyor ise muhetemeln standart klevye ayarlarınız yapılmamış yada yanlış ayarlanmıştır.

Ekranın en sağ alt köşesinde saatin bulundugu alanın başında klevye ayarınızı temsil eden TR yada EN olarak gösterilmiştir. Bunları kontrol ediniz. Gerekiyor ise tekrar ayarlayınız..

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
et isareti et isareti nasil yapilir et işaerti telefonda et işreti nasıl yapılır eyt tusu eyt isareti nasil yapilir eyt isaret et \;aret\ nasil yapilir ET ISARETI\ et işareti nasıl atılır
 
 

0 Yorum ›

 

Et İsareti Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Et İsareti ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.