Soru & CevapFacebook E Posta Adresi Kaldirma

Facebook E Posta Adresi Kaldirma

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Facebook Ana Sayfada E-posta Adresi Nasıl Silinir? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Facebook E Posta Adresi Kaldirma ve Facebook E Posta Adresi Silme hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Facebook E Posta Adresi Kaldirma

Facebook Ana Sayfada E-posta Adresi Nasıl Silinir?

Soru

Facebook anasayfada e-posta adresini silme

Cevap

Sanal Sosya Paylaşım Sitesi Olan ”FACEBOOK” ‘ta Msn Adresi Örnek: [msnadresim@hotmail. Com vs. Vs.] gibi msn adresleri eklediyseniz eger silmek için Yukarıda sag üst kosede yer alan ”Profil” Yazısına tıklatarak oradan ”Kişisel Bilgiler” adlı bir yer göreceksiniz.. oraya tıklatarak Msn adresinin Felan [ İlişkiler düzenle oldugu bölümü bilirsiniz.. ] Oradan msn bilgilerini düzenleyebilirsiniz…!!

Teşekkürler.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 23 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
facebook e posta silme facede e posta nasıl silinir facebookta e posta silme facebook ana sayfada e-posta adresi nasıl silinir facebook kutusundaki kayıtlı msn adreslerini silme facebook kayıtlı e posta silme facebookta kayıtlı e posta silme facebook da e posta silme facebook @hotmail com kaldırma facebook e posta adresi silme
 
 

Notlar ›

 
The Social Network Song: The Social Network Song (Türkçe: Sosyal Ağ Şarkısı) ya da orijinal adıyla Facebook Uh, Oh, Oh, Valentina Monetta tarafından seslendirilen, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda San Marino'yu temsil edeceği açıklanan şarkıdır.
PTT: Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye Cumhuriyeti'nin posta örgütüdür.
Posta kodu: Posta kodu, standart posta gönderilerinin ayrımının makine ile yapılmasını sağlamak üzere, posta gönderilerinin üzerine, alıcı adresiyle birlikte varış yerinin önüne, göndericiler tarafından yazılan rakam ya da rakam-harf karışımından oluşan işaretlerdir.
Pul (posta): Posta pulu, posta gönderilerinde posta ücretinin ödendiğini göstermek amacı ile kullanılan bir tarafı yapışkanlı kâğıt etiketlere denir.
Posta (gazete): Posta, Doğan Yayın Holding'e bağlı günlük Türkçe bir gazetedir. Rauf Tamer, Mehmet Ali Birand, Erdoğan Aktaş, Hakan Çelik ve Mesut Yar yazarları arasındadır.
 

4 Yorum ›

 
  1. mustafa Kasım 28th, 2013 - Saat: 18:46:13

    Eposta sil

  2. Ayşe Şubat 11th, 2016 - Saat: 14:57:11

    Telden faceye girdigimiz farkli adresleri şifremi unuttum yapınca çıkıyor nasıl silinir

  3. inadina Haziran 8th, 2016 - Saat: 18:09:23

    Yav denedim ama olmadı ki

Facebook E Posta Adresi Kaldirma Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Facebook E Posta Adresi Kaldirma ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.