ProgramİnternetFacebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması İndir: Facebook Video Sohbet İndir Download

Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması İndir: Facebook Video Sohbet İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook + Skype tarafından üretilmiş olan Facebook Video Sohbet programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Facebook Video Sohbet resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması indir… Facebook Video Sohbet indir

Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması İndir: Facebook Video Sohbet İndir Download

Facebook Video Sohbet İndir

Facebook’un kısa bir süre önce tanıttığı ve kullanıma sunduğu videolu sohbet özelliğini kullanmak için kurulması gereken bu uygulama ile artık arkadaşlarızla daha keyifli sohbetler gerçekleştirmek mümkün.

Skype ve Facebook iş birliği ile geliştirilen bu özellik sonrasında Facebook listenizde yer alan ve sohbete müsait tüm arkadaşlarızla videolu sohbet edebileceksiniz. Şunu da belirtmeliyiz ki, videolu sohbet için görüşeceğiniz arkadaşınızın da bu uygulaması kurması gerekmektedir.

Arama Kelimeleri: Facebook Video Sohbet bedava indir, facebook video sohbet son sürüm indir, facebook video sohbet türkçe indir (tr dil paketi, yaması), facebook video sohbet ücretsiz yükle, Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması full free download vs…


Not: Facebook Video Sohbet programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 01 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
facebook görüntülü arama yükle facebook video calling indir facebook görüntülü arama indir son sürüm facebook video calling plugin facebook görüntülü sohbet indir facebook calling video download facebook video calling son sürüm indir facebook görüntülü konuşma indir video calling facebook indir facebook video sohbet indir
 
 

Notlar ›

 
The Social Network Song: The Social Network Song (Türkçe: Sosyal Ağ Şarkısı) ya da orijinal adıyla Facebook Uh, Oh, Oh, Valentina Monetta tarafından seslendirilen, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda San Marino'yu temsil edeceği açıklanan şarkıdır.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.
 

0 Yorum ›

 

Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması İndir: Facebook Video Sohbet İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması İndir: Facebook Video Sohbet İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.