Soru & CevapFacebook İptal

Facebook İptal

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook İptal ve Facebook İptal Etme ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Facebook Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Facebook İptal

Facebook Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Soru

Facebook’a üye olduktan sonra iptal etme şansımız var mı acaba?

Cevap

Silmek için şu adımları uyguluyoruz:

1- Sağ üstten Account menüsüne geliyoruz. Menüyü açıktan sonra altta Deactivate Accounts’a tıklıyorsunuz.

2- Sonraki sayfada Confirm Facebook Account Deactivate diyor, oradaki seçeneklerden birini seçin. (Örneğin: " I receive too many emails from Facebook" )
Bu gerekçelerle Facebook hesabınızı silebilirsiniz.

3- Son olarak size bir mail daha geliyor. Bu maille son bir kez daha dönüş için bir link atıyorlar, o maili de sildikten sonra Facebook ile hiç bir alakanız kalmıyor.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 21 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
facebook iptal etme facebook iptal facebook iptali face iptal facebookiptal etme facebook iptal etmek istiyorum face iptal etme facebookiptal fesbuk iptali fesbuk ipyali
 
 

Notlar ›

 
The Social Network Song: The Social Network Song (Türkçe: Sosyal Ağ Şarkısı) ya da orijinal adıyla Facebook Uh, Oh, Oh, Valentina Monetta tarafından seslendirilen, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda San Marino'yu temsil edeceği açıklanan şarkıdır.
 

1 Yorum ›

 
  1. şahin berkdemir Şubat 11th, 2014 - Saat: 18:47:18

    Facebook sayfamı kapatmak istiyorum.

Facebook İptal Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Facebook İptal ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.