Soru & CevapFlas Bellege Muzik Nasil Atilir

Flas Bellege Muzik Nasil Atilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Flas Bellege Muzik Nasil Atilir ve Flasa Muzik Atma hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Flash Belleğe Müzik Nasıl Atılır? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Evet arkadaşlar sorunum tamda başlıktaki gibi… Kaç kez denedim… 1 GB Flash belleğim var birkaç internet kafeden farklı günlerde, flash belleğe evdeyken format atıp sıfır bir şekilde götürüp takıyorum.. müzikleri…

Flas Bellege Muzik Nasil Atilir

Flash Belleğe Müzik Nasıl Atılır?

Soru

Flaş belleğe müzik atamıyorum

Cevap

Flaş bellege benım bılgıgım ilk ödevın neyse bılgısayardan hazırla sonra mausun sol tusuna basarak göndere tıklayın orda yukleyecegın dosyayı gosterır tıkla. Tammam ben bole yapıyorum gayete ıyı oluyor arkadaslar.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 29 Eylül 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
flaş belleğe müzik indir flaş bellek müzik indir flash belleğe müzik indir internetten flash belleğe müzik nasıl atılır flasha nasıl müzik atılır flash belleğe nasıl müzik atılır flash belleğe müzik indirme nasıl fılas belleye muzık ındır flash belleğe müzik atma flaş belleğe müzik yükleme
 
 

Notlar ›

 
Müzik: Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan âletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
 

0 Yorum ›

 

Flas Bellege Muzik Nasil Atilir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Flas Bellege Muzik Nasil Atilir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.