ProgramİnternetFlash Oynatma Aracı İndir: Adobe Flash Player İndir Download

Flash Oynatma Aracı İndir: Adobe Flash Player İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Systems Incorporated tarafından üretilmiş olan Adobe Flash Player programının son sürümünü (11.5.502.110) bu sayfadan indirebilirsiniz. Adobe Flash Player resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Flash Oynatma Aracı indir… Adobe Flash Player indir

Flash Oynatma Aracı İndir: Adobe Flash Player İndir Download

Adobe Flash Player İndir

Tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Adobe Flash Player, bu platformda hazırlanmış video ve animasyon içeriklerini çalıştırır. Zengin bir web deneyimi için bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet tarayıcınızda flash eklentisine sahip olabilecek ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz.

Adobe Flash Player Tanıtımı

Adobe Flash Player 11 Sürüm Güncellemeleri

  • Windows, Linux, Mac OS için 64-bit desteği.
  • Geliştirilmiş 2D ve 3D grafik çevirici.
  • Stage 3D ile Flash Player 10’a nazaran 1000 kat artan çevirme kapasitesi (render) sayesinde yüksek çözünürlüklü akıcı animasyonları izleme.
  • Web tarayıcınızda ve uygulamalarda konsol kalitesinde oyun tecrübesi.
  • Stage 3D ile Android, Apple iOS ve BlackBerry Tablet OS desteği.
  • Mobil için içerik koruma desteği.
  • Kameralar için H.264/AVC encoder özelliği. (Özellikle canlı yayınlar için.)

Arama Kelimeleri: Adobe Flash Player bedava indir, adobe flash player son sürüm indir, adobe flash player türkçe indir (tr dil paketi, yaması), adobe flash player ücretsiz yükle, Flash Oynatma Aracı full free download vs…


Not: Adobe Flash Player programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Flash Oynatma Aracı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Flash Oynatma Aracı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 31 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
abd flash player tamim indir flas flash player TEK LİNK indir flash player indir flaş player indirimi blackberry flash flv oynatmak adobe flaş player indir abede flash player ucretsiz indirim abd flash player yardim abd flash player indir
 
 

Notlar ›

 
Adobe Flash: Adobe Flash Player, Adobe şirketinin Macromedia şirketinden satın alıp çıkarmış olduğu ve gerek internette gezinenler gerekse de ağ sitesi yöneticilerinin ve grafikçilerin gözdesi olan Windows ve Mac OS işletim sistemleri üzerinde çalışabilen bir vektörel grafik yazılımıdır.
Adobe Systems: Adobe Systems (adobe, İngilizcede kerpiç anlamına geliyor) merkezi ABD'de Kaliforniya eyaletinde bulunan, Dünya'nın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir.
Adobe Photoshop: Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.
Adobe Dreamweaver: Macromedia şirketi tarafından geliştirilen Dreamweaver ve Adobe'nin Macromedia'yı satın almasından sonra Adobe Dreamweaver adını alan yazılım, bir ağ sayfası geliştirme aracıdır.
Adobe Illustrator: Adobe Illustrator (AI), Adobe firmasının geliştirdiği vektörel çizim yazılımıdır. Dosya biçimleri: AI, SVG, EPS ve PDF
Flash TV: Flash TV, 1992'de kurulan eğlence kanalı. Türkiye'nin ikinci özel televizyonu olarak yayın hayatına başlamıştır.
FlashForward: FlashForward ABC tarafından yayınlanan bir Amerikan bilim-kurgu televizyon dizisidir. Kanadalı bilim-kurgu yazarı olan Robert J.
Flash Gordon: Flash Gordon, aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Flashdance (film): Flashdance, 1983 ABD yapımı drama, müzikal ve romantik film.
Player versus environment: Player versus environment (kısaltma olarak PvE veya diğer bilinen adıyla Player versus monster, PvM), Uluslararası kabul edilmiş bir oyun terimidir.
Player versus player: Player versus player (kısaltma olarak PvP veya PK), uluslararası kabul edilmiş bir oyun terimidir. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarında sıkça kullanılır.
 

0 Yorum ›

 

Flash Oynatma Aracı İndir: Adobe Flash Player İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Flash Oynatma Aracı İndir: Adobe Flash Player İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.