ProgramMasaüstü KişiselleştirmeFolderico İndir

Folderico İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Shedko Software tarafından üretilmiş olan Folderico programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Folderico resimli anlatım sayfasıdır.

Folderico İndir

Folderico İndir

Folderico 3.7.2 ile masaüstü ikonlarınızı değiştirebilirsiniz. Klasörlerinizi daha renkli gösterebilmek için tam ihtiyacınız olan program. Masaüstünde ikonlarınız daha renkli ve canlı gözükecek. İstediğiniz imaj dosyalarını klasör ikonları haline getirmenize olanak tanıyan bu küçük ancak işinize yarayacak program ile masaüstünüz çok daha kişisel olacak.

Örneğin “Belgelerim” klasörünüze kendi fotoğrafınızı koyabilir ve belgelerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Ve daha bir çok küçük detayı bilgisayarınız klasörlerine işleyebilir böylece bilgisayarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni versiyona Explorer menü temaları da eklenmiştir…

Önemli! Küçük eğitim videosunu izlemek için buraya tıklayın.

Hazır temalara göz atmak ve bu temalardan indirmek için buraya tıklayın.

Arama Kelimeleri: Folderico bedava indir, folderico son sürüm indir, folderico türkçe indir (tr dil paketi, yaması), folderico ücretsiz yükle, full free download vs…


Not: Folderico programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Folderico indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 06 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
folderico indir
 
 

0 Yorum ›

 

Folderico İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Folderico İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.