ProgramAraçlarFotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! İndir: Party Booth İndir Download

Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! İndir: Party Booth İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

John Wu tarafından üretilmiş olan Party Booth programının son sürümünü (2.2.1) bu sayfadan indirebilirsiniz. Party Booth resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! indir… Party Booth indir


Party Booth İndir

Fotoğraf çekim kabinini bilgisayarınıza getiren Party Booth çok eğlenceli bir yazılım. Kolay kullanımlı programı web kamerası olan bilgisayarınıza kurduğunuz zaman “space” tuşunu kullanarak belirli aralıklarla 4 fotoğraf çeken program bu fotoğraf setlerini farklı servislere yükleyerek kullanıma hazır hale getiriyor.

Özellikle parti, evlilik, kutlama gibi organizasyonlarda eğlenceli bir alternatif olabilecek program fotoğraflara logo, yazı, resim eklemenizi sağlayarak kişiselleştirmenizi sağlıyor. Böylece gelen konuklar o güne özel anılarını kolayca bilgisayarlarına yüklemiş oluyorlar. Party Booth fotoğraf setinizi çekmeyi bitirdiği anda Facebook, img.ly, Mobypicture, Posterous, ScreenTweet, TweetPhoto, TwitDoc, Twitgoo, TwitPic, twitrpix, TwitSnaps, ve tumblr servislerinden istediğinize otomatik olarak ekliyor. Fotoğrafları farklı sayfa düzenlemelerinde organize etmeniz de mümkün.

Önemli! Program Air ortamında hazırlandığı için bilgisayarınızda Adobe Air kurulu olmalıdır.

Arama Kelimeleri: Party Booth bedava indir, party booth son sürüm indir, party booth türkçe indir (tr dil paketi, yaması), party booth ücretsiz yükle, Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! full free download vs…


Not: Party Booth programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
popbooth indir popbooth nasıl yapılır popbooth indirmeden yap popbooth yap popbooth indir pc popbooth fotoğraf çek party booth download indir party booth indir popbooth pc otomatik fotoğraf kabini
 
 

Notlar ›

 
Parti: * Parti - Eğlence anlamında
Party People: "Party People", rapçi Nelly ve şarkıcı Fergie tarafından Nelly'nin Brass Knuckles ve Fergie'nin The Dutchess Deluxe Edition albümü için kaydedilen şarkıdır.
Party in the U.S.A.: Party in the U.S.A Amerikalı şarkıcı Miley Cyrus'ın şarkısı. Şarkı Dr. Luke,Venus Mc, Claude Kelly ve Jessie J tarafından yazılmış ve şarkının yapımcılığını Dr.
Party of Five: Party of Five, Amerikan Fox televizyonunda altı sezon boyunca yayınlanan gençlik dramasıdır. 12 Eylül 1994'te başlayan dizi; 3 Mayıs 2000'de sona erdi.
Party Rock Anthem: "Party Rock Anthem" Amerikalı müzik grubu LMFAO'nun single'ı.
 

0 Yorum ›

 

Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! İndir: Party Booth İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda! İndir: Party Booth İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.