Soru & CevapGalatasaray İn Baskani Kim

Galatasaray İn Baskani Kim

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray İn Baskani Kim ve Galatasaray İn Baskani Kimdir ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Galatasaray’ın Başkanı Kimdir? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Galatasaray’ın başkanı kim olmalı? İlgili konuları bak: (bu forumda | tüm forumlarda). … en çok gs şampiyonluğu gören fenerli başkan kimdir?

Galatasaray İn Baskani Kim

Galatasaray’ın Başkanı Kimdir?

Soru

Galatasarayın başkanı kimdir?

Cevap

Adnan Polat

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Doğum 2 Kasım 1952
Erzurum – Türkiye
Milliyeti Türkiye

Diğer adları Başkan Polat Tanınma nedeni Galatasaray Başkanı, İşadamı Eğitim Üniversite Meslek İnşaat mühendisi, İş adamı Önceki Özhan Canaydın Sonraki – Adnan Polat, (d. 1953, Erzurum)iş adamı, yönetici ve Galatasaray Kulübü Başkanı. [1]
1976 ‘da mezun olduktan sonra eğitimine Amerika Birleşik Devletleri ‘nin Long Island Üniversitesi ‘nde devam etmiştir. Daha sonra Türkiye ‘ye dönüp hayvancılık işleriyle uğraşmıştır. 1981 ‘de Ege Seramik ‘e katılmış ve 10 yıl boyunca CEO olarak görev yapmıştır. Türkiye Seramik Federasyonu ‘nun şimdiki başkanıdır. [2]

Adnan Polat 1992-1996 yılları arasında Alp Yalman yönetiminde Galatasaray ‘ın asbaşkanlığı görevini yürütmüştür. 2006 ‘dan 22 Mart 2008’e dek de Özhan Canaydın yönetiminde asbaşkanlık yapmıştır. [3] 22 Mart 2008 tarihinde yapılan Galatasaray kongresinde, Galatasaray Kulübü’nün 33. başkanı olarak seçilmiştir.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 12 Aralık 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
 
 

Notlar ›

 
Galatasaray SK: Galatasaray Spor Kulubü merkezi İstanbul'da olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübü.
Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı: Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı, Galatasaray Spor Kulübü'nün Süper Lig'de mücadele eden futbol takımıdır.
Galatasaray (anlam ayrımı): Galatasaray aşağıdaki anlamlara gelebilir;
Galatasaray Lisesi: Galatasaray Lisesi (Osmanlı Türkçesi: مکتب سلطانی, Mekteb-i Sultânî; Fransızca: Lycée de Galatasaray), İstanbul'un Galatasaray semtinde bulunan bir lisedir.
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı: Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, (şimdiki adı: Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı) Galatasaray Spor Kulübü'nün Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden erkek basketbol takımıdır.
 

0 Yorum ›

 

Galatasaray İn Baskani Kim Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Galatasaray İn Baskani Kim ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.