ProgramGüvenlik AntivirüsGelişmiş Antivirüs Programı İndir: Windowzones İndir Download

Gelişmiş Antivirüs Programı İndir: Windowzones İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

ByteCrusher Labs tarafından üretilmiş olan WindowZones programının son sürümünü (1.0) bu sayfadan indirebilirsiniz. WindowZones resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Gelişmiş Antivirüs Programı indir… WindowZones indir

Gelişmiş Antivirüs Programı İndir: Windowzones İndir Download

WindowZones İndir

En tehlikeli güvenlik tehditleri hiç kuşkusuz yeni virüsler ve spyware’lerdir. Bu tür tehlikeler antivirüs ve anti casus yazılım programlar ile belirlenmeli ve sisteminiz her zaman yeni çıkabilecek virüslere yada benzeri tehlikelere karşı güncel durmalıdır. Bu güncellemeler çoğu zaman saatlar ve hatta günler sürebilir. Ve bu uzun süre sebebiyle yeni çıkmış tehlikeler internet tarayıcısı veya diğer internet ile alakalı programlar sayesinde sisteminize gelir ve bu tehlikelerin güvenlik yaması belkide günler sonra sisteminize indirilir. WindowZones güncelleştirme istemeden sisteminizi virüslere ve casus yazılımlara karşı korur. Üstelik bunu tüm internete bağlı çalışan uygulamaların içerisinde de yapar. Ayrıca diğer antivirüs ve antispyware yazılımları ile de uyumlu çalışabilir. WindowZones sistem dosyaları ve sistem ayarlarını her türlü tehlikeye karşı korumayı kendine göre edinmiş oldukça gelişmiş bir güvenlik programıdır. 

Antivirüs programınız daha güncellemeyi beklerken siz yeni çıkmış tehlikelere karşı sisteminizi bu programla koruyabilirsiniz.

WindowZones’un, karşısında en ön safta yer aldığı tehlikeler:

  • Internet Explorer güvenlik açıkları (bilinen yada bilinmeyenler)
  • Hacker’lar, Intruder’lar ve kimlik hırsızları
  • Rootkit yükleyiciler
  • Spyware, Virüs, ve Adware indirmeleri

Kolay kullanıcı arabirimi ile kullanırken hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bu program ile sisteminiz ve uygulamalarınız artık daha da güvende olacak.

Arama Kelimeleri: WindowZones bedava indir, windowzones son sürüm indir, windowzones türkçe indir (tr dil paketi, yaması), windowzones ücretsiz yükle, Gelişmiş Antivirüs Programı full free download vs…


Not: WindowZones programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Gelişmiş Antivirüs Programı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Gelişmiş Antivirüs Programı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 26 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
 
 

0 Yorum ›

 

Gelişmiş Antivirüs Programı İndir: Windowzones İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Gelişmiş Antivirüs Programı İndir: Windowzones İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.