ProgramAraçlarGelişmiş Program Kaldırıcı İndir: Iobit Uninstaller İndir Download

Gelişmiş Program Kaldırıcı İndir: Iobit Uninstaller İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

IObit tarafından üretilmiş olan IObit Uninstaller programının son sürümünü (2.4) bu sayfadan indirebilirsiniz. IObit Uninstaller resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Gelişmiş Program Kaldırıcı indir… IObit Uninstaller indir

Gelişmiş Program Kaldırıcı İndir: Iobit Uninstaller İndir Download

IObit Uninstaller İndir

IObit Uninstaller size istenmeyen programları ve klasörleri bilgisayarınızdan kaldırırken yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Hızlı ve kolay bir şekilde sisteminizden silmek istediğiniz programlara ait kayıtları ve klasörleri temizleyen bu yardımcı uygulama normal “Windows Program Ekle/Kaldır” bölümü gibi çalışır, fakat artı olarak programlara ait dosya ve klasör kalıntılarını ve “Kayıt Defteri” girdilerini temizleyip düzenler.

IObit Uninstaller, klasörleri ve dosyaları yerinde duran fakat “Program Ekle/Kaldır” bölümünde gözükmeyen yazılım yüklemelerine ait dosyaları ve kayıtları kaldırmak için özel araçlar içerir. Mesela bir türlü kurtulamadığınız araç çubukları tek tıkla kaldırılır. IObit Uninstaller sunduğu Türkçe dil desteğiyle kolay kullanım sağlar.

Programla çok sayıda uygulamayı tek bir seferde bilgisayardan kaldırabilir, Windows güncellemelerini düzenleyebilir ve bir geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz. Detaylı raporlama ile yükleme işlemlerini takip edebileceğiniz yönetim bölümü gibi özellikler ve seçeneklerle program zenginleştirilmiş.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Arama Kelimeleri: IObit Uninstaller bedava indir, ıobit uninstaller son sürüm indir, ıobit uninstaller türkçe indir (tr dil paketi, yaması), ıobit uninstaller ücretsiz yükle, Gelişmiş Program Kaldırıcı full free download vs…


Not: IObit Uninstaller programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Gelişmiş Program Kaldırıcı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Gelişmiş Program Kaldırıcı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
programlar uninstaller indir ıobit program kaldırıcı I0bit uninstaller v 2 0 indir programkaldirici indir ıobit uninstaller v 2 4 nedir iobit uninstaller v 2 4 iobit uninstaller türkçe yama iobit uninstaller son srm bedava indir iobit uninstaller pro full türkçe yama ıobit uninstaller nedi
 
 

0 Yorum ›

 

Gelişmiş Program Kaldırıcı İndir: Iobit Uninstaller İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Gelişmiş Program Kaldırıcı İndir: Iobit Uninstaller İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.