Soru & CevapGoogle Acilis Sayfasi Yap

Google Acilis Sayfasi Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Google Acilis Sayfasi Yap ve Google Ana Sayfa Nasil Yapilir ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Google’ı Nasıl Açılış Sayfası Yapabilirim? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Google Acilis Sayfasi Yap

Google’ı Nasıl Açılış Sayfası Yapabilirim?

Soru

Nereye bastım bilmiyorum ama arama sayfası ve google gizlilik diye bir sayfa açılıyo normal google sayfasına dönüyorum tekrar girdiğimde yine gizlilik sayfası açılıyor. Normal google nasıl dönebilirim

Cevap

İnternet Explorer Kullananlar

1. İnternet Explorerı açın
2. Yukarıdaki Araçlar’a tıklayın
3. İnternet araçları’nı seçin
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. Değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne ” http://www.google.com/” yazın. ” Tamam” butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.

Eğer yukarıdaki işlemler ile Internet Explorerınızın başlangıç sayfasını google yapamadıysanız aşağıdaki dosyayı indirin.
Dosyayı indirdikten sonra çalıştırın, size sorulan soruya evet ” yes” deyin.

Dosyayı indirirken sorun yaşıyorsanız, linke sağ tuşla tıklayıp ” farklı kaydet” seçeneği ile masa üstüne kaydedin ve oradan çalıştırın.

Firefox Kullananlar

1. Firefox’u açın.
2. Yukarıdan Araçlar’a tıklayın.
3. Seçenekler’e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne ” http://www.google.com/” yazın. ” Tamam” butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 15 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
google açılış sayfası yap acilis sayfasi google yap google acilis sayfasi açılış sayfasını google yap google değişik ana sayfaları Google Açılış Yap google acilis sayfa yap google chrome acilis sayfasi yap googleyi acilis sayfasi yap google chrome da googleyi ana sayfa yap
 
 

Notlar ›

 
Google Earth: Google Earth, tüm Dünya'nın uydularından çekilmiş değişik çözünürlükteki fotoğrafların görüldüğü, Google Labs tarafından satın alınan Keyhole adlı şirketin geliştirdiği bir bilgisayar yazılımıdır.
Google Chrome: Google Chrome, Google tarafından geliştirilen bir ağ tarayıcısıdır. Adını çizgesel (grafiksel) kullanıcı ara yüzünden almaktadır.
Google+: Google+ (bazen Google Plus olarak da bahsedilir ve G+ şeklinde kısaltılır), kurucusu olan Google tarafından yönetilen sosyal ağ ve kimlik doğrulama hizmeti.
Google Drive: Google Drive (Türkçe: Google Sürücü) (eski adıyla Google Docs), 12 Ekim 2006 tarihinde Google tarafından faliyete alınan ve internet kullanıcıları Microsoft Office'de bulunan Word, Excel ve Powerpoint benzeri uygulamarın benzerlerini, İnternet üzerinden online olarak kullanmasına olanak sağlamaktadır.
 

0 Yorum ›

 

Google Acilis Sayfasi Yap Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Google Acilis Sayfasi Yap ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.