Yemek TarifleriHamur İşi TarifleriHazır Yufkadan Sucuklu Börek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Nasıl Yapılır

İşte size çok güzel bir tarif daha. Hemen not alın… Şimdiki tarifimizin adı Hazır Yufkadan Sucuklu Börek tarifi! Hazır Yufkadan Sucuklu Börek nasıl yapılır çok kolay öğreneceksiniz. İnanın bana zahmetlerinize değecektir. Şunu da belirtmek istiyorum ki Hazır Yufkadan Sucuklu Börek malzemelerine tam olarak uymanız gerekiyor. Daha sonra tarif kısmındaki kurallara tamamen uyarak hazırlayın. Ve işte size ziyafet… Afiyet olsun…

Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Malzemeleri

 • 5-6 adet hazır yufka,
 • 1 paket margarin,
 • 1 çay bardağı süt,
 • yeteri kadar sucuk,
 • 2adet yumurta sarısı.

Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Tarifi

 • Margarini eritin içine sütü ekleyin.
 • Yufkaları açıp içine sıvı karışımdan sür.
 • Zarf şeklinda katlayıp dörde kes 4 adet kare elde edeceksin.
 • Bu karelerin içine küçük doğranmış sucuklardan her bir parçaya koy uçlarından kapatıp bohça katlar gibi katla açık yerini alta gelecek şekilde yağlanmış tepsiye sırala kalan yufkalarıda aynı şekilde bitesiye kadar devam et
 • . Üzerine yumurta sarısı sürüp susam ek 200 derece kızgın fırında pişir.
 • İstenirse böreği üzerini kurumaması için örtüp ertesi gün pişirebilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Hazır Yufkadan Sucuklu Börek tarifi, hazır yufkadan sucuklu börek nasıl yapılır, hazır yufkadan sucuklu börek hazırlanışı, hazır yufkadan sucuklu börek yapılışı, yapma ve resimli tarif hazırlama…

Not: Hazır Yufkadan Sucuklu Börek nasıl yapılır için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Hazır Yufkadan Sucuklu Börek tarifi ve diğer tarifler için yemek tarifleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 11 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
hazır yufkadan sucuklu börek hazir yufkadan sucuklu börek tarifi yufkayla ne yapilir yufkadan neler yapılır yufkadan sucuklu börek hazır yufka ile neler yapılabilir hazır yufka ile ne yapılır hazır yufkadan sucuklu börek tarifleri oktay ustadan hazır yufkadan pizza oktay usta hazır yufkalı sucuklu
 
 

Notlar ›

 
Hazırlık maçı: Hazırlık maçı veya dostluk maçı; rekabet, sezon sıralaması vb. olmayan para ödülsüz spor karşılaşması.
Hazırlık ateşi: Hazırlık ateşi, taarruz edilecek olan düşman savunma hatlarındaki direnci kırmaya yönelik, taarruzun hemen öncesinde uygulanan bombardımandır.
Moda (tüketim trendi): Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır.
Beton: Beton (Fransızca : le béton) çakıl, kum gibi "agrega" denilen maddelerin bir bağlayıcı madde ve su ile birleştirilmesinden meydana gelen inşaat yapıtaşı.
Hazırım: Candan Erçetin'in ilk solo albümü olan "Hazırım" 1996 başında yayınlandı. Albümde Trakya ve Makedon ezgilerinin ağırlıktadır.
Bořek Dočkal: Bořek Dočkal (d. 30 Eylül 1988, Městec Králové), Çek futbolcu.
Börekli, Erzurum: Börekli, Erzurum ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Börekli, Palandöken: Börekli, Erzurum ilinin Palandöken ilçesine bağlı bir köydür.
 

0 Yorum ›

 

Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Hazır Yufkadan Sucuklu Börek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.